„Bylo to o trochu důležitější, než jiné zápasy a jsem šťastný, že jsme ho zvládli za tři body. Byl jsem nervózní do poslední vteřiny, ale kromě standardních situací jsme Baník nepustili do ničeho. Ale budu objektivní, ani my jsme si toho nevytvořili moc,“ řekl po zápase spokojený trenér Bohemians Martin Hašek. „Bylo to náročné, odehráli jsme to srdcem," těšilo jej.

Od začátku se hrál útočný fotbal

Ač to podle předpokladů nemuselo nic takového slibovat, tak od začátku se hrál útočný fotbal, ve kterém měli mírně navrch domácí hráči. Ti ale po dvaceti minutách hry nepokryli hlavičkujícího Baroše, který byl sice v ofsajdu, ale v podobném přestupku se objevil i o čtvrt hodiny později Kabajev, který parádní ranou vyrovnal na 1:1 a nikdo si tak nic nemohl vyčítat.

Dramatickou bitvu nakonec rozlouskl domácí trenér Hašek. Ten totiž poslal v 56. minutě na trávník mladíka Reitera, který se hned dostal k míči, napálil jej nechytatelně k tyči a vedení 2:1 už si Klokani v dramatickém závěru a v bouřlivé atmosféře uhájili.

I když už další gól nepadl, tak tribuny opět bouřily deset minut před koncem. To když se na hřiště místo útočníka Kabajeva dostal Daniel Krch, kapitán týmu, který ovšem dlouho nehrál díky operaci kolena. Jeho návrat na trávník tak měl vítěznou příchuť a Bohemians se třemi body vytáhli do klidnějšího středu tabulky.