Ten nastoupil do druhého poločasu za bezbrankového stavu a jeho čtyři trefy přinesly Pražanům "přípravnou" výhru 4:0. Den po odchodu kanonýra Pospěcha do Německa tak trenér Luboš Kozel možná našel nového střelce…

I když se s tím dopředu počítalo, tak odchod v minulé sezoně druhého nejlepšího střelce první ligy Zbyňka Pospěcha nadělal fanouškům i trenérům na Dukle vrásky. Nahradit jeho pravidelné gólové přísuny bude složité. Nebo už ne?

Sobotní přípravný duel se v Berouně zezačátku vůbec nevyvíjel k jasnému vítězství favorizovaných Pražanů. Ti si v první půli sice vytvořili několik nadějných příležitostí, ale buď je zastavil ofsajd nebo zradila střelecká muška. A naopak to byli druholigoví soupeři, kteří mohli vést. Ti nejprve nastřelili tyčku a pak si to při tutovce sami "zazdili" špatnou přihrávkou.

Do druhého poločasu poslal trenér Kozel několik nových hráčů a najednou se hrálo jen na branku Varnsdorfu. Svůj střelecký účet otevřel Beauguel v 50. minutě a své další zásahy pak přidal i v minutách číslo 56, 63 a 78. Čtyři góly v jednom zápase připomněli právě úspěch v pátek přestoupivšího Zbyňka Pospěcha, který minulou sezonu tímto počinem porazil v lize Olomouc 4:0.

Beaguel mohl mít na kontě gólů pět, ale v posledních minutách zápasů, když se hnal z levé strany sám na brankáře, nesobecky přihrával spoluhráči Manziovi, který se ale neprosadil.

Zajímavosti a novinky z Dukly, společně s rozhovorem s trenérem Lubošem Kozlem, si můžete přečíst v pondělním vydání Pražského deníku!