Na fotbalovou část projektu bude navazovat koncert skupin Wanastowi Vjecy, Portless a Viktora Dyka & Waw, který proběhne ve velkém sále Lucerny a to od 20 hodin.

„Získat volnou vstupenku na benefiční koncert hvězd je úplně jednoduché. Stačí na jedno ze sběrných míst do pátku 5. září nebo přímo v sobotu na pokladny Lucerny přinést starý a klidně i nefunkční mobilní telefon a je to. Za každý mobil vám dáme jeden lístek. Takže kolik starých mobilů doma máte, tolik lístků pro vás a kamarády. Pospěšte si, je jen dva tisíce kusů! Nefunkční mobily zrecyklujeme a jestli máte doma i nějaké nepotřebné funkční kusy, sem s nimi. Předáme je dětem z dětských domovů," říká Kristýna Mikulová z pořádající společnosti Asekol.

Součásti večera bude předání šeku s finančním darem ve výši 500 tisíc korun Nadačnímu fondu Zelený život od pořadatele Mobilcupu, společnosti Asekol a generálního partnera, kterým je společnost Samsung.

Soutěžte s námiPražský deník ve spolupráci a společnost Asekol pořádají soutěž pro čtenáře o dvě vstupenky na sobotní koncert v Lucerně a o podepsaný dres osobnostmi, se kterými se utká vítěz turnaje (Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Martin Vaniak, Radoslav Kováč, Marek Jankulovski, Vladimír Šmicer).

Soutěžní otázka: Kdo je patronem Mobilcupu?
a) Jarda Kužel, b) Zdeněk Grygera, c) Karel Gott

Odpovědi posílejte do pátku 5. září do 15 hodin pomocí SMS zprávy na telefonní číslo 724 48 28 68. Výherce budeme informovat na čísle, ze kterého nám přijde soutěžní zpráva.