VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Průběžné tabulky Hanspaulské ligy pro JARO 2009.

Praha - Průběžné tabulky Hanspaulské ligy pro JARO 2009.

28.4.2009
SDÍLEJ:

Hanspaulka. Fenomén, který přitahuje hráče všech úrovní.Foto: GetPhoto/Martin Sidorják

Průběžné tabulky Hanspaulské ligy pro JARO 2009

1. Liga - Skupina A
1. Rowdies HFC 3 3 0 0 20 / 4 6
2. Úterní hosté Ski FC 3 3 0 0 14 / 3 6
3. Restaurace u Pecků 3 2 0 1 17 / 8 4
4. H S Praha 3 2 0 1 9 / 8 4
5. QUO Boston 86 3 2 0 1 7 / 6 4
6. Vokra VV 3 2 0 1 6 / 11 4
7. Šumavan-Balkán 3 1 0 2 9 / 8 2
8. Klokan Perón club 3 1 0 2 10 / 12 2
9. Traktor humus A 3 1 0 2 7 / 11 2
10. Smutný potapěči 3 1 0 2 13 / 23 2
11. Santa Tranta PC A 3 0 0 3 7 / 16 0
12. Vojenské lesy 3 0 0 3 3 / 12 0

2. Liga - Skupina A
1. Inter Lotyšák A 3 3 0 0 19 / 3 6
2. Santa Dominica 3 3 0 0 19 / 7 6
3. Hertha ZMZ 3 2 1 0 11 / 5 5
4. Kbelské vosy 3 2 0 1 6 / 2 4
5. Deko 4 2 0 2 9 / 10 4
6. Nemesis 4 2 0 2 9 / 13 4
7. Gepard AFC 3 1 1 1 7 / 5 3
8. Kings FC 4 1 0 3 10 / 14 2
9. Borek hodinářství 1.FC 3 1 0 2 6 / 11 2
10. Mastný tyče 3 0 1 2 3 / 12 1
11. Real FASTTRADE 3 0 1 2 4 / 14 1
12. Městská policie 4 1 0 3 2 / 9 -4

2. Liga - Skupina B
1. Bedna 98 FC 4 3 1 0 20 / 8 7
2. S.N.F. A 4 3 0 1 17 / 13 6
3. Inter Lotyšák B 4 2 1 1 16 / 9 5
4. Sparta Pankrác 4 2 1 1 17 / 12 5
5. Trops 1.SK 4 2 0 2 14 / 12 4
6. Green tyros 4 2 0 2 9 / 11 4
7. Důchodci 4 2 0 2 7 / 11 4
8. Porter CF B 4 1 1 2 13 / 12 3
9. Holosmetky FC 4 1 1 2 10 / 11 3
10. Berlínští lvi 4 0 3 1 10 / 14 3
11. Ferri FC 4 1 0 3 10 / 17 2
12. Akta - rez 4 0 2 2 6 / 19 2

3. Liga - Skupina A
1. GFC Regent A 4 3 1 0 11 / 3 7
2. Petrohradská BFK A 4 2 1 1 11 / 8 5
3. Stará dáma 3 2 0 1 19 / 7 4
4. Lucián FC A 3 2 0 1 17 / 9 4
5. Borussia Bubeneč 3 2 0 1 11 / 8 4
6. Sebranka FC A 4 1 2 1 7 / 11 4
7. B.E.I. - Eurolines 4 1 2 1 12 / 17 4
8. Ekonom WT 4 1 1 2 12 / 10 3
9. Rychlí hroši APK 3 0 2 1 6 / 8 2
10. Banana Chiquíta 2 0 1 1 4 / 8 1
11. Bum bar PV A 3 0 1 2 8 / 16 1
12. Letná FC 3 0 1 2 4 / 17 1

3. Liga - Skupina B
1. Tuscarora A 4 3 0 1 19 / 9 6
2. Queens Park Club 4 3 0 1 8 / 7 6
3. Audi United FC 4 2 1 1 7 / 9 5
4. Betl K.F.K. B 4 2 0 2 14 / 9 4
5. G.I.C La Plate de Cünde 4 2 0 2 12 / 8 4
6. Gambrinus VH 4 2 0 2 12 / 10 4
7. J.R.Club A 4 2 0 2 8 / 8 4
8. President FC 4 2 0 2 6 / 15 4
9. UTS Vršovice 4 1 1 2 25 / 10 3
10. GTL A 4 1 1 2 10 / 8 3
11. Dvorce SK MPI 4 1 1 2 12 / 22 3
12. A.G.Č.V. 4 1 0 3 7 / 25 2

3. Liga - Skupina C
1. Pražská legie 2000 4 4 0 0 16 / 5 8
2. Bar Krušovice 4 4 0 0 14 / 5 8
3. 4 TD Ala Bundy A 4 2 1 1 8 / 5 5
4. Bakera 4 2 1 1 10 / 8 5
5. Eden 1999 4 2 1 1 6 / 5 5
6. Nisa AC 4 2 1 1 9 / 9 5
7. Horst 1.FC 4 2 0 2 12 / 12 4
8. Nova LFC A 4 2 0 2 10 / 13 4
9. Suchdol sabres A 4 1 0 3 6 / 10 2
10. Tycho de Brahe FC A 4 1 0 3 7 / 13 2
11. Inter Ohradní 4 0 0 4 8 / 14 0
12. Terron AC Bozi A 4 0 0 4 8 / 15 0

3. Liga - Skupina D
1. Blesk VK B 4 4 0 0 23 / 5 8
2. Botič FC 4 2 1 1 17 / 11 5
3. Bohemia Roztyly 4 2 1 1 13 / 7 5
4. Deportivo Estudiantil FC 4 2 1 1 9 / 4 5
5. Samson Bonella A 5 2 0 3 22 / 11 4
6. MTPCH 3 2 0 1 11 / 3 4
7. United clans 4 2 0 2 15 / 12 4
8. Sokol Vysočany A 4 1 2 1 7 / 13 4
9. Ginesio 4 2 0 2 16 / 25 4
10. Nikdo nikde 4 1 1 2 10 / 16 3
11. Demoliční četa 4 1 0 3 8 / 20 2
12. Alej FK A 4 0 0 4 0 / 24 0

4. Liga - Skupina A
1. Autobazar Duo A 4 3 1 0 13 / 8 7
2. Matfyz 4 3 1 0 7 / 2 7
3. PAVAPA Motl 4 3 0 1 17 / 7 6
4. Ruzyně 1995 AC 4 2 2 0 14 / 11 6
5. Torpedo Ohrobec SKA 3 2 1 0 11 / 4 5
6. Sklenářka FC 4 2 0 2 11 / 13 4
7. Pendula Bona AC 4 1 1 2 8 / 11 3
8. Martini BC 3 1 0 2 6 / 6 2
9. Ujde to 1980 SK 4 1 0 3 12 / 15 2
10. Vyzunk FM 3 1 0 2 4 / 8 2
11. Cvrčci FC 3 0 0 3 3 / 8 0
12. Bába FC 4 0 0 4 5 / 18 0

4. Liga - Skupina B
1. Fugas CF A 4 4 0 0 18 / 5 8
2. Šachta UK 4 2 1 1 10 / 6 5
3. Kehar Club FC 4 2 1 1 10 / 13 5
4. Domácí potřeby A 3 1 2 0 9 / 5 4
5. Penco FC 3 2 0 1 8 / 6 4
6. Little Eden FC 4 1 2 1 8 / 8 4
7. Křídla Ďáblic 4 2 0 2 8 / 12 4
8. Demínka A 3 1 1 1 3 / 3 3
9. Real TIDE XXL 4 1 1 2 9 / 13 3
10. Felix club 4 1 0 3 11 / 12 2
11. K.K.K. 4 1 0 3 6 / 9 2
12. 1.FC-KFC 3 0 0 3 1 / 9 0

4. Liga - Skupina C
1. Oratoř Kobylisy 4 3 1 0 14 / 4 7
2. Hell´s boys 4 3 1 0 9 / 4 7
3. Démoni 4 2 2 0 16 / 9 6
4. Bratři v triku 4 1 2 1 11 / 7 4
5. Devils of Resslovka 4 2 0 2 14 / 12 4
6. Typos FC 4 2 0 2 11 / 12 4
7. Homogen 1.FC B 4 2 0 2 10 / 15 4
8. Santa Tranta PC C 4 1 1 2 7 / 7 3
9. Seznam.cz FC 4 1 1 2 6 / 11 3
10. PAPE Dejvice 4 1 0 3 9 / 11 2
11. Růžoví delfínci 97,2 4 1 0 3 7 / 12 2
12. Softcom 4 1 0 3 9 / 19 2

4. Liga - Skupina D
1. Borussia Dortšpunt A 4 4 0 0 17 / 7 8
2. Notorkros FK 4 3 0 1 17 / 5 6
3. Kolomajzna TJ 3 3 0 0 15 / 4 6
4. Medicína 4 2 0 2 11 / 7 4
5. Gumídci Méďové FC 4 2 0 2 9 / 7 4
6. Sananim FC 4 2 0 2 10 / 9 4
7. Grinders FC 4 2 0 2 11 / 12 4
8. Ukradený širáci 4 2 0 2 11 / 15 4
9. Eukaryota 2.LKW 4 1 1 2 6 / 8 3
10. Relax-FC 3 1 1 1 7 / 7 1
11. Alkohol Tea FC 4 0 0 4 6 / 15 0
12. Hradní stráž 4 0 0 4 0 / 24 0

4. Liga - Skupina E
1. Jožin z bažin FNQB 5 3 2 0 19 / 9 8
2. K.T.S. FC 4 3 1 0 12 / 3 7
3. Orange Predators A 5 3 0 2 16 / 14 6
4. Sportbar ZIPO 5 3 0 2 10 / 14 6
5. NeReal Žižkov FC 5 2 1 2 14 / 16 5
6. Kliďas FC 5 2 0 3 14 / 9 4
7. Bum bar PV B 5 2 0 3 8 / 6 4
8. Bened VFK 5 2 0 3 11 / 12 4
9. Kapr tým 86 A 5 2 0 3 13 / 20 4
10. Oranjes 04 FC 5 2 0 3 9 / 17 4
11. Erectico TBC 5 1 1 3 11 / 14 3
12. Terron AC Bozi B 4 1 1 2 8 / 11 3

4. Liga - Skupina F
1. Šrot FC 5 3 2 0 16 / 10 8
2. Absinth 5 4 0 1 13 / 7 8
3. Pražačka 5 3 1 1 13 / 9 7
4. M - Bubo A 5 2 1 2 16 / 14 5
5. Lord Mayor Idiot 5 2 1 2 9 / 13 5
6. A - klub 90 4 1 2 1 14 / 9 4
7. Arabská 5 1 2 2 11 / 10 4
8. Benda OFC 4 2 0 2 8 / 7 4
9. Reage boys 5 2 0 3 9 / 11 4
10. Farkáň 92 1.FC 5 2 0 3 9 / 14 4
11. Sever 1.FC 5 1 1 3 11 / 16 3
12. Kojots United 5 0 2 3 8 / 17 2

5. Liga - Skupina A
1. Ještěrka 4 4 0 0 9 / 1 8
2. Desítníci CH.C. 4 3 1 0 18 / 11 7
3. Arctica Islandica 4 3 1 0 13 / 7 7
4. Milenium Praha FC 4 3 0 1 15 / 8 6
5. England United FC 4 2 1 1 10 / 8 5
6. Čech Mejd 4 1 2 1 12 / 11 4
7. Reds FC 4 1 1 2 7 / 8 3
8. Zodyhyd P.N.P. 4 1 1 2 11 / 14 3
9. 1.FC Žižkov 4 0 2 2 10 / 16 2
10. Notorlet Stodůlky 4 1 0 3 5 / 13 2
11. Orgasmico L.S.D. 4 0 1 3 5 / 11 1
12. Tatran Válec 4 0 0 4 15 / 22 0

5. Liga - Skupina B
1. VŠSK MFF UK A 3 2 1 0 14 / 4 5
2. Slamník I.USP 3 2 1 0 11 / 6 5
3. Tsunami 99 2 2 0 0 10 / 2 4
4. Steve 2 2 0 0 7 / 2 4
5. Palouk SK 3 1 1 1 5 / 6 3
6. Dodo´s kings 3 1 1 1 6 / 8 3
7. Kovárna PC 2 1 0 1 6 / 5 2
8. Lachtánci 1.WC 2 1 0 1 5 / 6 2
9. Spirit bar FC B 3 1 0 2 8 / 11 2
10. Hulla hulla FC 3 1 0 2 8 / 13 2
11. Six devils 3 0 0 3 5 / 12 0
12. Bublifuck 3 0 0 3 4 / 14 0

5. Liga - Skupina C
1. Saens 1.FC A 4 3 1 0 15 / 8 7
2. Kareto-Reco 4 3 0 1 18 / 6 6
3. STS Chvojkovice - Brod 4 2 1 1 8 / 8 5
4. Sargas FC 4 2 1 1 9 / 11 5
5. Paseka FC 4 2 0 2 17 / 9 4
6. Pašáci 4 2 0 2 15 / 17 4
7. Limita 4 1 2 1 10 / 12 4
8. Blesk VK A 4 2 0 2 7 / 10 4
9. Veget FC 4 1 1 2 10 / 11 3
10. Exact FC A 4 1 0 3 9 / 13 2
11. 1.W.C. 4 1 0 3 11 / 17 2
12. Paradentol 1.FC 4 1 0 3 7 / 14 2

5. Liga - Skupina D
1. Kontis 1.FC 4 3 1 0 13 / 6 7
2. SquashArena 4 3 0 1 15 / 6 6
3. Těžká demence 4 2 2 0 10 / 4 6
4. AG team 4 2 1 1 21 / 14 5
5. Útlum 4 2 1 1 10 / 8 5
6. Stará garda 4 2 0 2 12 / 15 4
7. Dynamit Baterie A 3 1 1 1 12 / 8 3
8. Animals 3 1 1 1 5 / 6 3
9. Torpédo Hulín FC 3 1 1 1 8 / 12 3
10. Indiana Team 4 1 0 3 14 / 24 2
11. Sorry FC 4 0 0 4 8 / 14 0
12. Jawa Team 3 0 0 3 5 / 16 0

5. Liga - Skupina E
1. Sedm zbabělých B 4 4 0 0 18 / 4 8
2. Mord RFC 4 3 1 0 16 / 7 7
3. SAS fans 4 3 1 0 5 / 0 7
4. Káca FC B 4 3 0 1 16 / 8 6
5. Ústavan 01 KK 3 2 1 0 8 / 4 5
6. Žlutá křídla 4 1 1 2 9 / 12 3
7. Šejk Peterka 3 1 0 2 9 / 8 2
8. Výtržník HFC 4 1 0 3 4 / 8 2
9. Sopouch FC 4 1 0 3 5 / 14 2
10. Polární záře 4 1 0 3 8 / 18 2
11. Libeň SK 4 0 0 4 6 / 17 0
12. Real Prd 4 1 0 3 7 / 11 -4

5. Liga - Skupina F
1. Pajzovna FC 5 5 0 0 18 / 6 10
2. Ramutant CF 5 5 0 0 14 / 3 10
3. Blue flame 5 2 3 0 9 / 7 7
4. Hustlaz Pimpz 5 3 0 2 14 / 14 6
5. ALT 1.AK 5 1 3 1 12 / 12 5
6. Beruška Prosek 4 2 0 2 15 / 10 4
7. FC 1869 5 2 0 3 11 / 11 4
8. S.T.R.U.P. 5 1 2 2 9 / 10 4
9. Alej FK B 5 1 1 3 11 / 15 3
10. Polnohospodár Praha 4 0 2 2 4 / 7 2
11. New Jersey Devils B 5 1 0 4 7 / 15 2
12. Ivánkovy děti 5 0 1 4 4 / 18 1

5. Liga - Skupina G
1. Karcinogenní 5 5 0 0 25 / 6 10
2. Atomovej brouk B 5 4 0 1 21 / 6 8
3. Améby AFC A 5 4 0 1 18 / 7 8
4. Bohemia AFK 5 4 0 1 15 / 10 8
5. Basta fidli A 4 3 0 1 8 / 9 6
6. Imidin Opatov FC 5 2 1 2 18 / 16 5
7. Krabí výměšky FC 4 1 1 2 3 / 4 3
8. Alkmar 5 1 1 3 9 / 13 3
9. New Jersey Devils A 5 1 0 4 12 / 17 2
10. Protector 1320 FC 5 0 2 3 2 / 9 2
11. Liboc united 5 1 0 4 5 / 29 2
12. Neumann S.K. 5 0 1 4 7 / 17 1

5. Liga - Skupina H
1. Drsný šrouby 5 3 2 0 16 / 7 8
2. S.N.F. B 5 3 0 2 21 / 11 6
3. RAF Jinonice 4 3 0 1 13 / 11 6
4. Gente - Yeti FC 5 2 2 1 9 / 7 6
5. Sokol Vysočany B 4 2 2 0 4 / 2 6
6. Callida CS 5 2 1 2 8 / 11 5
7. Zelená liška juniors 5 2 0 3 15 / 11 4
8. s.Oliver 4 0 4 0 5 / 5 4
9. V.S.P.S.V.S. 5 2 0 3 11 / 23 4
10. KTB B 5 1 1 3 11 / 10 3
11. Budvarka B 5 0 3 2 5 / 12 3
12. Uličníci FC 4 0 1 3 5 / 13 1

5. Liga - Skupina I
1. Paraguay 4 4 0 0 21 / 5 8
2. The Penguins 6:5 B 5 4 0 1 20 / 10 8
3. Hustec 5 3 0 2 12 / 12 6
4. Stýbla Ďáblic 5 2 1 2 14 / 9 5
5. Puk PFC 5 2 1 2 12 / 11 5
6. Erko Kbely 5 2 1 2 15 / 15 5
7. Atlanta Žižkov FC 5 2 0 3 11 / 8 4
8. Sokol Vysočany C 4 2 0 2 6 / 9 4
9. Debakl FC 4 2 0 2 9 / 15 4
10. Kikina bar 4 1 1 2 7 / 12 3
11. 1.FP Praha 5 1 0 4 13 / 19 2
12. Kerata Chíjos 5 1 0 4 8 / 23 2

6. Liga - Skupina A
1. Merck stars 4 4 0 0 22 / 6 8
2. Veltěž SC 4 4 0 0 32 / 5 6
3. Palmeiras Prosek 4 2 1 1 15 / 14 5
4. Prohibice FKK 4 1 3 0 13 / 12 5
5. Inter Bubeneč 4 2 1 1 12 / 14 5
6. Litrpůl FC 3 2 0 1 14 / 10 4
7. Pirelli 4 1 2 1 13 / 15 4
8. Paráda 3 1 0 2 6 / 8 2
9. Ratajski démoni 4 1 0 3 8 / 15 2
10. Per ho tam 4 1 0 3 5 / 15 2
11. Traktor Praha A 4 0 1 3 8 / 13 1
12. Trona CF 4 0 0 4 5 / 26 -1

6. Liga - Skupina B
1. Žalud United 1.PC 4 3 1 0 15 / 7 7
2. Kulva PVC 4 3 0 1 19 / 8 6
3. Tazy FPC 3 3 0 0 11 / 4 6
4. Praga Calcio CC 4 3 0 1 8 / 5 6
5. Pivušky FC 4 2 0 2 18 / 12 4
6. Bronx KKK A 3 1 2 0 7 / 5 4
7. J.R.Club B 4 2 0 2 14 / 13 4
8. Klika CFA 4 1 1 2 14 / 17 3
9. Vinohrady FC 4 0 2 2 5 / 9 2
10. Blaženka spiders 4 1 0 3 9 / 14 2
11. The Best of England 4 0 0 4 6 / 29 0
12. Viktoria Bítovská 4 1 0 3 8 / 11 -4

6. Liga - Skupina C
1. Czech line 4 3 1 0 13 / 3 7
2. South Stars 4 2 2 0 12 / 5 6
3. Rudý teror 4 3 0 1 9 / 4 6
4. Bílej balet 4 3 0 1 13 / 9 6
5. Emperators 4 2 1 1 8 / 6 5
6. Kříženeček 4 2 1 1 8 / 7 5
7. MVS Vršovice A 4 1 2 1 9 / 9 4
8. Sparta Popularos 4 1 1 2 5 / 8 3
9. Jouda CK 4 1 0 3 13 / 16 2
10. Booaa KK 4 1 0 3 5 / 14 2
11. Deprese 1. FC 4 0 1 3 5 / 8 1
12. Killing power FC 4 0 1 3 7 / 18 1

6. Liga - Skupina D
1. Modrá vopice TJ 4 2 2 0 8 / 5 6
2. VŠSK MFF UK B 4 2 1 1 17 / 9 5
3. Komtupapa 3 2 1 0 15 / 9 5
4. Orosený Paragraf 4 1 3 0 13 / 10 5
5. Ya Basta! B 4 2 1 1 7 / 6 5
6. Vršovice Breaker´s FPC 4 1 2 1 11 / 8 4
7. XXX 4 2 0 2 9 / 12 4
8. Namo FC 3 1 1 1 2 / 2 3
9. Ontosport 4 1 1 2 10 / 12 3
10. Blue devils 3 1 0 2 4 / 8 2
11. The Wall 3 0 1 2 4 / 10 1
12. Terasy KFC A 4 0 1 3 9 / 18 1

6. Liga - Skupina E
1. Los Bimbananos 4 4 0 0 16 / 10 8
2. Delivery FC 4 3 1 0 12 / 6 7
3. Čelzí 4 2 2 0 8 / 4 6
4. Modrý Svině 3 2 1 0 10 / 6 5
5. Guatemalské ještěrky 4 2 1 1 9 / 8 5
6. Fugas CF B 4 1 1 2 10 / 11 3
7. Huňáč PK 3 1 0 2 12 / 11 2
8. Pyjavíce FK 3 1 0 2 6 / 7 2
9. Lipodur FC A 3 1 0 2 10 / 14 2
10. Vládci Prahy 4 0 2 2 9 / 13 2
11. Bez názvu 4 0 1 3 3 / 7 1
12. Rohožník United FC B 4 0 1 3 7 / 15 1

6. Liga - Skupina F
1. 1.FC Košíře 4 4 0 0 11 / 1 8
2. Ross Crock 4 3 1 0 14 / 1 7
3. Morová rána 1.FC 4 3 1 0 10 / 4 7
4. Mystique Dynamo CF 4 2 2 0 15 / 4 6
5. Sen Černý Most II PG 4 2 1 1 9 / 8 5
6. GoGo 1.NC 4 1 2 1 8 / 6 4
7. Partizan Praha 4 2 0 2 10 / 10 4
8. Senioři Praha A 4 0 2 2 2 / 6 2
9. Gladiators Beroun 4 0 2 2 3 / 9 2
10. Prague United 4 1 0 3 4 / 17 2
11. Hoptajch team 4 0 1 3 2 / 12 1
12. Kapr tým 86 B 4 0 0 4 7 / 17 0

6. Liga - Skupina G
1. Integrita Jinonice 5 5 0 0 28 / 8 10
2. Újezd Calcio 5 5 0 0 21 / 5 10
3. Sloni na Pobřeží 5 4 1 0 22 / 5 9
4. Pivní balet 5 3 0 2 23 / 12 6
5. 64! FC Kobylisy 5 3 0 2 17 / 11 6
6. Kumpáni 5 2 2 1 13 / 14 6
7. Vozovna Hloubětín B 5 2 0 3 16 / 14 4
8. Istanbul FC 5 1 0 4 10 / 21 2
9. Guláš FC 4 1 0 3 10 / 24 2
10. Nulová šance 5 0 1 4 9 / 20 1
11. KC. Wallabies 4 1 0 3 13 / 18 0
12. Italia 5 0 0 5 1 / 31 0

6. Liga - Skupina H
1. Lynx 4 4 0 0 26 / 11 8
2. Spartakus FC 5 4 0 1 17 / 6 8
3. Corleone 4 2 2 0 11 / 4 6
4. Lucky team 4 3 0 1 14 / 10 6
5. Sunar 4 2 1 1 12 / 10 5
6. Síla vůle 5 2 1 2 20 / 20 5
7. Slovan Amatéři 4 2 0 2 10 / 6 4
8. Laxní přístup 4 1 1 2 6 / 9 3
9. Heliport SK 4 1 1 2 7 / 13 3
10. Monočlánek FC 5 1 0 4 10 / 16 2
11. Suchdol sabres B 4 0 1 3 5 / 14 1
12. Sme moc 5 0 1 4 6 / 25 1

6. Liga - Skupina I
1. Dýně AC 5 4 0 1 13 / 5 8
2. Hosthunters 5 4 0 1 14 / 9 8
3. Pražští lvi 5 3 0 2 14 / 5 6
4. S.F.O.T. 5 3 0 2 10 / 7 6
5. Cosmo Hagibor FC 5 3 0 2 6 / 5 6
6. Konvikt klub 5 2 1 2 10 / 13 5
7. My 5 1 2 2 12 / 12 4
8. Bruchos HFC 5 2 0 3 6 / 12 4
9. Květák 5 1 1 3 9 / 12 3
10. Dejnámbůra FC 4 1 1 2 6 / 11 3
11. Judo club Jenis 5 1 1 3 9 / 16 3
12. Chroustova lokomotiva 4 1 0 3 6 / 8 2

6. Liga - Skupina J
1. Tajfun AC 5 4 0 1 21 / 7 8
2. Tatra 04 5 4 0 1 14 / 5 8
3. Yamato Day 02 5 4 0 1 14 / 5 8
4. River lejt B 5 4 0 1 17 / 10 8
5. Real Sharks 5 3 1 1 13 / 9 7
6. TBC Lachtan 4 2 0 2 13 / 5 4
7. Víťazný február FK 5 2 0 3 12 / 7 4
8. Free team 4 1 2 1 17 / 17 4
9. PKD 2006 5 1 1 3 12 / 13 3
10. Samson Bonella B 5 1 0 4 8 / 17 2
11. Jabadabadoo Prosek 5 1 0 4 11 / 22 2
12. Věčná žízeň 5 0 0 5 1 / 36 -2

6. Liga - Skupina K
1. Rokoska 5 4 0 1 24 / 12 8
2. Kalparta Kids 5 4 0 1 15 / 5 8
3. Tutto bene 5 4 0 1 15 / 7 8
4. Šotgani 5 4 0 1 22 / 15 8
5. Druháci AFK 5 3 0 2 29 / 14 6
6. Junior Motol 5 2 0 3 13 / 15 4
7. Ugandská ťava 4 2 0 2 12 / 14 4
8. Manchlastr FC 5 2 0 3 6 / 17 4
9. Bandidoz 3 1 0 2 10 / 8 2
10. Suchdol stars RSC C 5 1 0 4 10 / 18 2
11. Medvědi B 4 0 1 3 5 / 14 1
12. Žaves 1.FC (11150) 5 0 1 4 10 / 32 1

6. Liga - Skupina L
1. Úderka Žižkov junioři 5 5 0 0 41 / 17 10
2. Válcovny plechu MS FC 5 4 0 1 16 / 5 8
3. Medvědi A 5 3 1 1 19 / 10 7
4. DDR FC 5 3 1 1 19 / 11 7
5. Kanálpucers PL 5 3 1 1 12 / 12 7
6. Maverick 4 3 0 1 14 / 17 6
7. Úžas 1. FFS 5 1 2 2 11 / 14 4
8. Penélope Cruz 5 1 1 3 13 / 16 3
9. Prokaryota FZ 4 1 1 2 7 / 10 3
10. Bílá pohroma 5 1 0 4 7 / 18 2
11. Rohožník United FC A 5 0 1 4 6 / 16 1
12. Real Kamýk 5 0 0 5 6 / 25 0

7. Liga - Skupina A
1. Socra FC AFK Karlín 3 3 0 0 12 / 2 6
2. Don Giovanni 3 3 0 0 9 / 2 6
3. Poblióni FC 3 3 0 0 8 / 3 6
4. Nounejm 2 1 1 0 9 / 5 3
5. Nottoric Forest 3 1 1 1 4 / 5 3
6. Holešovice 1.FC 2 1 0 1 4 / 2 2
7. Nova LFC B 2 1 0 1 2 / 3 2
8. Le Jardin 3 1 0 2 6 / 10 2
9. Šumavská střela FK 3 1 0 2 7 / 12 2
10. Diesel 1.FC 2 0 0 2 2 / 6 0
11. Ministerstvo obrany 3 0 0 3 2 / 8 0
12. Roosevelt boys 3 0 0 3 3 / 10 0

7. Liga - Skupina B
1. VŠSK MFF UK C 4 3 0 1 15 / 5 6
2. Pigs FC 4 3 0 1 9 / 4 6
3. Balet FC 3 3 0 0 12 / 8 6
4. F.C.K. 4 3 0 1 9 / 8 6
5. Batalion 91 A 4 2 0 2 20 / 11 4
6. Traktor humus B 4 2 0 2 17 / 12 4
7. D.G.Team 4 2 0 2 9 / 9 4
8. Ansámbl 4 2 0 2 10 / 13 4
9. Tazmánští čertíci 4 1 0 3 6 / 8 2
10. Perpetis 4 1 0 3 8 / 12 2
11. Strahovská 10 4 1 0 3 9 / 20 2
12. 4 TD Ala Bundy B 3 0 0 3 5 / 19 0

7. Liga - Skupina C
1. Tuscarora B 3 2 1 0 14 / 3 5
2. Blankyt bulldogs 3 2 1 0 11 / 6 5
3. Rachot 3 2 0 1 13 / 9 4
4. Power WCC 3 2 0 1 8 / 5 4
5. Manny FC 3 2 0 1 6 / 5 4
6. Borussia Dortšpunt B 3 1 1 1 9 / 8 3
7. Cerveza 18. FC 3 1 0 2 4 / 5 2
8. Alténa ST 3 1 0 2 5 / 7 2
9. Baník Bohuliby HFC 3 0 2 1 3 / 5 2
10. SP Clif 3 0 2 1 3 / 9 2
11. Palouček AC 3 1 0 2 4 / 13 2
12. Prase FC 3 0 1 2 2 / 7 1

7. Liga - Skupina D
1. Strašnická šlechta 4 3 1 0 11 / 0 7
2. Bohdalec PC 4 3 0 1 9 / 5 6
3. Homogen 1.FC A 4 2 2 0 4 / 2 6
4. Speciál Bráník 4 1 3 0 6 / 5 5
5. Kožich II.FC 4 2 1 1 6 / 8 5
6. Credit Praha FC 4 2 0 2 17 / 11 4
7. Viktor 1.FC 4 2 0 2 8 / 5 4
8. Demínka B 4 2 0 2 13 / 11 4
9. Matrix 4 1 1 2 7 / 12 3
10. Vibromax 1985 4 1 0 3 6 / 11 2
11. CFG Suchdol 4 1 0 3 4 / 14 2
12. Válcovna plechu FC 4 0 0 4 8 / 15 0

7. Liga - Skupina E
1. Chuchle 4 3 0 1 17 / 10 6
2. Efficenza AC 4 3 0 1 12 / 5 6
3. Pradox 1.FC 4 2 1 1 10 / 7 5
4. Pragoflora TJ 4 2 1 1 16 / 16 5
5. Atlético Cerveza 4 1 2 1 9 / 6 4
6. Dromedarians Praha 4 1 2 1 9 / 9 4
7. Bronx KKK B 4 2 0 2 15 / 16 4
8. Podolka FC 3 2 0 1 8 / 9 4
9. Sakostra 4 2 0 2 8 / 13 4
10. Meďák FC 4 1 0 3 7 / 8 2
11. Stříbrný hroch B 3 0 1 2 6 / 11 1
12. Huntrs 4 0 1 3 8 / 15 1

7. Liga - Skupina F
1. Tycho de Brahe FC B 5 3 1 1 19 / 10 7
2. UNI - Lužiny 4 3 1 0 13 / 5 7
3. Scarface AC 4 3 0 1 21 / 7 6
4. Emergency 5 3 0 2 11 / 6 6
5. Akvaristika TJ 4 2 1 1 7 / 5 5
6. Houbařův Ráj 5 2 1 2 8 / 8 5
7. Přezletice SK RSC 4 2 0 2 11 / 6 4
8. Příkopy FC 5 2 0 3 11 / 25 4
9. Profesoři 4 0 2 2 7 / 13 2
10. Sebulba Utd. 4 1 0 3 6 / 18 2
11. Hashlerka THC 1993 B 3 0 1 2 5 / 10 1
12. Šachťor Praha CF 3 0 1 2 3 / 9 1

7. Liga - Skupina G
1. Noční dravci 5 5 0 0 22 / 9 10
2. Šnek FC A 5 3 1 1 19 / 9 7
3. Plameňáci 1.FC 4 2 2 0 9 / 3 6
4. Sparta Pivaři AC 5 3 0 2 14 / 10 6
5. Hell Avalanche 5 3 0 2 22 / 19 6
6. Strážci Pomeranče 5 2 0 3 23 / 24 4
7. Kalich club Žižkov 5 2 0 3 17 / 19 4
8. Neúspěch Strouhalák 5 2 1 2 23 / 27 4
9. Torpedo Praclub 4 1 1 2 12 / 12 3
10. Vozovna Hloubětín A 5 1 1 3 7 / 11 3
11. Praetorians FC 5 0 2 3 4 / 15 2
12. Balbín FC 5 1 0 4 12 / 26 2

7. Liga - Skupina H
1. Jednota Košík 5 4 0 1 23 / 11 8
2. No madam ! A 5 3 1 1 16 / 10 7
3. Modrý balet 5 3 1 1 12 / 11 7
4. Cosmetic 5 2 2 1 9 / 5 6
5. Angmar A 5 3 0 2 15 / 13 6
6. Gee Gee Olive 5 2 1 2 17 / 12 5
7. JH 5 2 1 2 17 / 14 5
8. Tramway FC 4 2 0 2 11 / 7 4
9. HNK Praha FC 5 2 0 3 12 / 17 4
10. Hashlerka THC 1993 A 5 1 1 3 13 / 19 3
11. Befeleme 4 1 1 2 7 / 15 3
12. Glebus United Nations 5 0 0 5 7 / 25 0

7. Liga - Skupina I
1. M16 AC FC 5 4 0 1 17 / 7 8
2. Devils of Zderaz 5 4 0 1 11 / 6 8
3. Blizzard ZM 5 3 1 1 21 / 12 7
4. 4077 DUCKS 4 3 0 1 10 / 4 6
5. Viktorčin smích 5 3 0 2 13 / 8 6
6. R.I.P. 5 3 0 2 11 / 7 6
7. Stars beer 5 1 3 1 9 / 9 5
8. City Lhotka FC 5 1 2 2 9 / 13 4
9. Basta fidli B 5 1 1 3 6 / 12 3
10. Petrovice A 5 1 0 4 7 / 11 2
11. Sestra Sojka 5 0 0 5 3 / 28 0
12. Colo-Colo 4 1 1 2 8 / 8 -7

7. Liga - Skupina J
1. Deportivo Praga 5 4 1 0 14 / 7 9
2. Tus Pelotas 5 4 0 1 18 / 11 8
3. Notorax AFC 5 3 1 1 21 / 9 7
4. Old Mosquitos 5 3 1 1 10 / 10 7
5. Social Members FC 5 2 1 2 11 / 8 5
6. Atomový veverky 5 2 1 2 7 / 9 5
7. Hattrick Prosek FC 5 1 2 2 11 / 9 4
8. Letňany BD 4 2 0 2 6 / 10 4
9. Beach attack 90210 5 1 1 3 13 / 16 3
10. Parta AC 4 0 3 1 5 / 9 3
11. Dynamo R.U.M. 5 0 2 3 5 / 17 2
12. Guinness AC 5 0 1 4 7 / 13 1

7. Liga - Skupina K
1. Opatoff A K 5 5 0 0 21 / 7 10
2. Dynamo UK 5 3 1 1 13 / 5 7
3. Drny FC 5 3 0 2 23 / 12 6
4. Mestek 97 FC 4 2 2 0 11 / 7 6
5. Target FC 5 2 1 2 10 / 6 5
6. Lucián FC B 5 2 1 2 17 / 15 5
7. Torpédo Řepy 5 2 1 2 9 / 8 5
8. England Praha 5 2 0 3 8 / 12 4
9. Veleslavín Viktoria 5 1 2 2 10 / 18 4
10. Malvazinky 1.FC 5 1 1 3 4 / 14 3
11. Sebranka FC B 4 1 0 3 8 / 15 2
12. Potíže 5 0 1 4 4 / 19 1

7. Liga - Skupina L
1. Bamboocha City 4 3 0 1 14 / 8 6
2. GoHosp PK 4 3 0 1 10 / 9 6
3. Pražské Peklo 4 3 0 1 9 / 12 6
4. Petrovice B 4 2 1 1 12 / 9 5
5. Partizan Východ 4 2 0 2 14 / 8 4
6. Buzuluk Úvaly FC 4 2 0 2 13 / 9 4
7. Pražská hovada 3 1 1 1 8 / 9 3
8. Morna to zařídí FC 3 1 0 2 8 / 8 2
9. Výlov 0.FC 3 1 0 2 8 / 8 2
10. Athletico Spořilov 3 1 0 2 4 / 7 2
11. Tvůj děda! 3 1 0 2 8 / 12 2
12. Dropa FC 3 0 0 3 6 / 15 0

8. Liga - Skupina A
1. Sean team 2 2 0 0 13 / 3 4
2. Admira 97 2 2 0 0 13 / 4 4
3. PFC Kodymka B 2 2 0 0 6 / 3 4
4. Stará parta 2 1 1 0 14 / 4 3
5. Green shock FC 2 1 1 0 8 / 4 2
6. Zelení študáci 2 1 0 1 9 / 8 2
7. Saens 1.FC B 2 0 1 1 6 / 7 1
8. Ya Basta! A 2 0 1 1 2 / 6 1
9. Nalejto 1.FC 2 0 1 1 5 / 10 1
10. Canary FC 2 0 1 1 2 / 8 1
11. Sculpturo FC 2 0 0 2 2 / 8 0
12. Juventus Pivus 2 0 0 2 2 / 17 0

8. Liga - Skupina B
1. Tlakové galoše 4 4 0 0 22 / 10 8
2. Celtic THK 4 3 1 0 20 / 4 7
3. Rock Joint 4 3 0 1 12 / 8 6
4. Mašťáci 1.FC 4 3 0 1 14 / 11 6
5. Hrnčířský bubáci 4 2 0 2 10 / 6 4
6. Dynamit Vršovice 4 2 0 2 10 / 7 4
7. Kamarádi 1.FC 4 2 0 2 12 / 10 4
8. Boss Team 4 1 2 1 10 / 11 4
9. Sudden death 4 1 1 2 6 / 15 3
10. Ši Kyo 4 0 1 3 1 / 11 1
11. Střelci 1.FC 4 0 0 4 5 / 16 0
12. GK Ohradní 4 0 1 3 9 / 22 -5

8. Liga - Skupina C
1. Santovi Sobi 4 3 1 0 24 / 8 7
2. Gladiators 1.FC 3 2 1 0 19 / 9 5
3. Jemné a Solené 1.FC 4 2 1 1 13 / 6 5
4. SIKA Raptors 4 2 1 1 15 / 11 5
5. Vykutálený prasátka 4 2 1 1 8 / 10 5
6. Terasy KFC B 4 2 0 2 13 / 10 4
7. GFC Regent B 4 1 1 2 11 / 10 3
8. Sváteční mančaft 4 1 1 2 7 / 11 3
9. Trilog TJTN FC 4 1 1 2 3 / 13 3
10. Sedm zbabělých A 4 1 1 2 10 / 22 3
11. Hells Bells 1.FC 4 1 0 3 9 / 14 2
12. Lazareth 3 0 1 2 3 / 11 1

8. Liga - Skupina D
1. SK Elet 4 4 0 0 17 / 3 8
2. Husinecká Šlechta 4 3 1 0 13 / 2 7
3. Torzoo 4 3 0 1 12 / 8 6
4. Sorbino 4 2 1 1 14 / 8 5
5. JUDr. Brouk Pytlík 4 2 1 1 11 / 7 5
6. Klamovská skvadra 4 2 1 1 6 / 7 5
7. Motor 1.TF 4 2 0 2 5 / 9 4
8. OrangeBoom 4 1 0 3 7 / 9 2
9. Vozovna Motol FC 4 1 0 3 5 / 8 2
10. Pivojs s.r.o.1.FC 4 1 0 3 7 / 11 2
11. Marami 1.FC 4 0 1 3 10 / 18 1
12. DTS Praha 4 0 1 3 7 / 24 1

8. Liga - Skupina E
1. Hajdaláci z Masné 18 FK 4 4 0 0 16 / 1 8
2. Kamberský pípy 4 3 1 0 20 / 5 7
3. Proradost FK 4 2 2 0 8 / 2 6
4. Motol FN 3 2 1 0 21 / 3 5
5. V.I.P. 4 2 1 1 14 / 8 5
6. Pozdní sběr 4 2 1 1 14 / 8 5
7. !nBev Tigers 4 2 0 2 9 / 13 4
8. CK pánbu nás netrestej 4 1 1 2 9 / 10 3
9. Rarach FC 4 0 2 2 7 / 22 2
10. Beton bunkers FC 3 0 1 2 3 / 11 1
11. Rošambo 4 0 0 4 1 / 17 0
12. TIP IZOL - Homidlo KK 4 0 0 4 3 / 25 0

8. Liga - Skupina F
1. Gekad 4 3 1 0 11 / 2 7
2. Repeťáci Praha 4 2 2 0 27 / 3 6
3. pRagga Urquell 4 3 0 1 22 / 3 6
4. Pragochmel Blšany B 4 3 0 1 22 / 20 6
5. Los Muchachos 4 2 1 1 26 / 9 5
6. AGP 83 4 2 1 1 10 / 9 5
7. VZ 4 2 0 2 14 / 12 4
8. Senioři Praha B 3 2 0 1 9 / 9 4
9. Suchá dáseň AC 3 1 0 2 7 / 7 2
10. AC/DC FC 4 0 1 3 2 / 11 1
11. 5 plus 1 statečných 4 0 0 4 6 / 33 0
12. Hayabusa AC 4 0 0 4 5 / 43 0

8. Liga - Skupina G
1. Petrohradská BFK B 3 3 0 0 20 / 2 6
2. Wyllitým 3 2 0 1 21 / 11 4
3. Pod parou 3 2 0 1 11 / 8 4
4. Black mamba IBD 3 2 0 1 8 / 5 4
5. Gólostroje FC 3 2 0 1 7 / 5 4
6. Spící jeleni 3 2 0 1 9 / 8 4
7. Co je? 3 1 1 1 10 / 8 3
8. Pivnice U Zpěváčků 3 1 1 1 6 / 9 3
9. Arseanal FC 3 1 0 2 7 / 10 2
10. Prosím, nesmějte se 3 1 0 2 3 / 6 2
11. Sněhová královna 3 0 0 3 6 / 19 0
12. No madam ! B 3 0 0 3 3 / 20 0

8. Liga - Skupina H
1. Černý koně TMK 4 4 0 0 23 / 9 8
2. Pěstební dělnice 4 3 0 1 22 / 10 6
3. Pornolištičky 3 2 0 1 12 / 4 4
4. Lužinýýý Boys 3 2 0 1 12 / 9 4
5. Bývalí fotbalisti SK 3 2 0 1 12 / 10 4
6. KTB A 3 2 0 1 8 / 6 4
7. Ben Car 4 2 0 2 12 / 14 4
8. Kvantanámo 4 1 1 2 12 / 18 3
9. Pražská esa 4 1 0 3 13 / 21 2
10. Red Leads 4 1 0 3 3 / 13 2
11. OSTO6 Beer Team 3 0 1 2 5 / 10 1
12. Yakuza 3 0 0 3 2 / 12 0

8. Liga - Skupina I
1. Vysmátí zajíci 4 3 1 0 19 / 3 7
2. No fear KK 4 3 1 0 13 / 4 7
3. U Karla 99 FC 5 3 1 1 10 / 6 7
4. Legendy FC 4 3 0 1 12 / 7 6
5. Torpedo Cannabis 4 3 0 1 11 / 6 6
6. Bič boží 4 2 1 1 17 / 9 5
7. K.F.C. Praha 4 2 1 1 9 / 5 5
8. Rychlá rota 5 1 1 3 10 / 12 3
9. Forejt FC 4 0 2 2 3 / 8 2
10. Gobi dezert 4 0 1 3 1 / 10 1
11. Hlavonožci na niti FC 4 0 1 3 8 / 27 1
12. Rebelové 4 0 0 4 5 / 21 0

8. Liga - Skupina J
1. Hilton Prague 5 5 0 0 42 / 5 10
2. Los Zewlos 5 4 1 0 33 / 8 9
3. Rychlí banáni 5 4 0 1 23 / 8 8
4. Krokodýl Vršovice FC 5 3 1 1 18 / 11 7
5. Young Boys Jílové 5 3 0 2 10 / 9 6
6. Be Zones CF 5 3 0 2 15 / 17 6
7. ABCOM 4 2 1 1 19 / 10 5
8. Boca Seniors 5 1 0 4 11 / 21 2
9. Dukla Praha FK 5 0 2 3 8 / 24 2
10. Hyens United 5 0 2 3 9 / 27 2
11. Gulz FC 5 0 1 4 5 / 43 1
12. Beton FC 4 0 0 4 4 / 14 0

8. Liga - Skupina K
1. Literpool United 5 4 0 1 20 / 9 8
2. Hypochondři 5 4 0 1 11 / 5 8
3. Team Motivated 5 3 1 1 23 / 13 7
4. Catchers SC 5 3 0 2 18 / 11 6
5. Horno Porno 5 3 0 2 13 / 6 6
6. Expats United 5 2 1 2 18 / 24 5
7. Kanonýři 5 1 2 2 5 / 6 4
8. Minor subject 5 1 2 2 8 / 10 4
9. Gremio 5 1 2 2 5 / 9 4
10. Bratři v lihu FC 5 1 1 3 20 / 18 3
11. Sexy prdelky 5 1 1 3 16 / 19 2
12. Outsiders 5 1 0 4 4 / 31 2

8. Liga - Skupina L
1. Dejvický expres 5 4 1 0 27 / 4 9
2. Tichý vánek 5 3 1 1 25 / 10 7
3. Kraftwerk V2 4 3 1 0 10 / 1 7
4. Šílené veverky 5 2 3 0 12 / 5 7
5. All - in 5 3 1 1 15 / 17 7
6. Sedmikráskov Čimice 5 3 0 2 15 / 12 6
7. Hodko Hills 5 2 1 2 13 / 10 5
8. Šnek FC B 4 2 0 2 15 / 15 4
9. Tankista Orange 5 2 0 3 5 / 14 4
10. Budějovická 5 1 0 4 10 / 21 2
11. FC Praha 07 5 0 0 5 5 / 22 0
12. Rumové pralinky FC 5 0 0 5 5 / 26 0

8. Liga - Skupina M
1. Bagr 1.FC 5 3 2 0 12 / 7 8
2. Klub odložených mužů 5 4 0 1 17 / 16 8
3. Bröndby codein IF 4 3 0 1 10 / 5 6
4. Alkohol Vršovice FC 5 2 2 1 5 / 4 6
5. Levá fuska 5 2 1 2 9 / 8 5
6. Stodůlecký piráti 5 3 0 2 15 / 16 5
7. Dinamo Praha 5 1 2 2 14 / 15 4
8. Fernet team Říčany 5 2 0 3 6 / 7 4
9. Motorclub 5 2 0 3 13 / 15 4
10. Poštmistři 5 2 0 3 9 / 11 4
11. Kenguru FC 5 1 0 4 11 / 14 2
12. Xichties FC 4 0 1 3 5 / 8 1

8. Liga - Skupina N
1. Blueghost.cz FC 5 4 0 1 22 / 3 8
2. Horsis heads 4 3 0 1 14 / 5 6
3. Metro AFK 4 3 0 1 9 / 4 6
4. Caroil 4 3 0 1 11 / 12 6
5. Alvarez D.C. 4 2 1 1 7 / 3 5
6. Al Ahlí Praha 3 2 0 1 10 / 3 4
7. Krabice 4 2 0 2 9 / 7 4
8. Fifty-two faders 3 2 0 1 4 / 2 2
9. Vzteklé Želvičky 3 1 0 2 10 / 10 2
10. Aloe Vera CC FC 4 0 1 3 0 / 17 1
11. Pragochmel Blšany A 4 0 0 4 2 / 13 0
12. Lokomotiva DP 4 0 0 4 3 / 22 0

8. Liga - Skupina O
1. To jsme vám to nandali 5 3 2 0 22 / 12 8
2. Delirium FC 5 3 1 1 16 / 6 7
3. Vodka team FC 5 3 0 2 27 / 10 6
4. Noťa FC 4 2 1 1 6 / 3 5
5. Améby AFC B 5 5 0 0 21 / 3 4
6. Plný plíce 5 1 2 2 9 / 10 4
7. Sporting Luka 4 2 0 2 6 / 9 4
8. Tornádo Labuť PM 4 2 0 2 8 / 15 4
9. Saens 1.FC C 4 1 0 3 6 / 11 2
10. FŇ AC 5 1 0 4 4 / 15 2
11. Dej bůh štěstí 5 1 0 4 16 / 29 2
12. Playboy team AC 5 1 0 4 5 / 23 2

8. Liga - Skupina P
1. Lobotomici 5 5 0 0 15 / 8 10
2. 10 Megabite 5 4 1 0 29 / 9 9
3. Beerchester United 5 4 0 1 21 / 6 8
4. F3N FC 5 4 0 1 23 / 10 8
5. Odlehlá AC 5 3 1 1 15 / 7 7
6. Pražskej Výběr 5 2 2 1 13 / 6 6
7. Oldschool FC 5 2 0 3 11 / 14 4
8. SG-II Butovice 5 0 2 3 13 / 18 2
9. Kopanda team FC 5 0 2 3 8 / 15 2
10. Taurin 1.FC 5 1 0 4 7 / 15 2
11. Tvar VD 5 0 0 5 1 / 28 0
12. Airconquest F.F.C. 5 1 0 4 4 / 24 -4

8. Liga - Skupina Q
1. Guaraní 5 5 0 0 34 / 9 10
2. River lejt A 5 4 0 1 46 / 10 8
3. Banzai 5 3 0 2 29 / 15 6
4. Cerveza Spořilov FC 4 3 0 1 17 / 10 6
5. Talent Praha FC 5 3 0 2 17 / 13 6
6. Splašený kozy TR 5 3 0 2 12 / 18 6
7. Samson Žižkov 1.FC 5 3 0 2 10 / 26 6
8. Los Gigoalos 5 1 0 4 10 / 15 2
9. Okouni 5 1 0 4 9 / 15 2
10. Habet Praha FŇ 5 1 0 4 7 / 13 2
11. Vixens 5 0 0 5 3 / 48 0
12. Borussia Dortšpunt C 4 2 0 2 16 / 18 -2

8. Liga - Skupina R
1. Marná snaha 5 4 0 1 16 / 9 8
2. Pražská hnědka DK 4 3 1 0 20 / 10 7
3. PRKA 4 3 1 0 15 / 7 7
4. GFC 4 3 0 1 15 / 5 6
5. Sturm JM 4 2 1 1 16 / 8 5
6. Pivní pohoda AC 4 2 1 1 7 / 3 5
7. ONBLACK 4 2 0 2 21 / 17 4
8. Tigers Kobylisy RL 4 1 1 2 12 / 15 3
9. Eskadra smrti 4 1 0 3 10 / 23 2
10. Spořilov Represent 4 0 1 3 13 / 16 1
11. Team 3 0 0 3 3 / 16 0
12. Stříbrný hroch C 4 0 0 4 6 / 25 0

8. Liga - Skupina S

1. Sací komando Modřany 4 3 1 0 10 / 4 7
2. Gangbeng 4 3 0 1 22 / 9 6
3. Buffeti HK 3 3 0 0 13 / 5 6
4. Hardly Athletic 4 3 0 1 13 / 7 6
5. MoKo 2.FC 4 2 1 1 9 / 6 5
6. Orange Predators B 4 2 1 1 5 / 5 5
7. Magic boys 4 0 3 1 6 / 7 3
8. Albuquerque tuplaks 4 1 1 2 8 / 10 3
9. Athletico KMF 3 1 0 2 6 / 9 2
10. Parukářka FC 4 1 0 3 10 / 16 2
11. Koza znezaneřáděná 4 0 1 3 3 / 9 1
12. Rokoko - Travel HCZ 4 0 0 4 7 / 25 0

28.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.
22

Úřad pro kyberbezpečí: Vypátrat původ útoku na ČSÚ bude obtížné

Představitelé SPD a zástupci hnutí ANO jednali 23. října v Praze o možné povolební spolupráci. Na snímku šéf SPD Tomio Okamura (vpravo) a místopředseda hnutí Radim Fiala přicházejí na schůzku do Poslanecké sněmovny.
AKTUALIZOVÁNO
9

Okamura jedná s ANO: Chceme prosadit náš politický program

AKTUALIZOVÁNO

Předsedou poslaneckého klubu STAN byl jmenován Farský

Už v neděli ustavili klub sněmovní nováčci Piráti. Dnes je následovalo hnutí Starostové a nezávislí (STAN), za předsedu byl zvolen lídr voleb Jan Farský. Místopředsedy se stali Vít Rakušan a Věra Kovářová.

Babiš pokračuje v povolebních jednáních, sejde se se Zemanem

Vítěze sněmovních voleb, předsedu hnutí ANO Andreje Babiše dnes přijme prezident Miloš Zeman. Babiš bude také pokračovat v povolebních vyjednáváních se zástupci dalších stran nové Sněmovny. Zahájil je v neděli schůzkami s KSČM, STAN a ČSSD.

Mezi Čechy mírně převažuje nespokojenost s výsledkem voleb

Mezi Čechy mírně převažuje nespokojenost s výsledky voleb, ukázal průzkum společnosti Median. Podle průzkumu většina lidí nemá obavy o budoucnost demokracie v zemi, dotázaným by ale vadilo, kdyby vládu měl vést trestně stíhaný člověk.

Babiš přemlouval STAN ke spolupráci. Podle Gazdíka ale marně

Šéf vítěze voleb hnutí ANO Andrej Babiš přemlouval hnutí Starostové a nezávislí (STAN) ke koaliční spolupráci, ale marně, řekl novinářům po dnešní zhruba hodinové schůzce s Babišem předseda Starostů Petr Gazdík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT