Sobota 22. června

Příprava: 10.30 Žižkov - Teplice (Dubí) 0:1, 11.00 Dukla - Táborsko (Libčice) 3:1

Úterý 25. června

Slavia: Návrat z kondičního soustředění v Rakousku

Příprava: 17.00 Žižkov - Jablonec (Břízky) 1:1

Sobota 29. června

Příprava: 11.00 Dukla - Banská Bystrica (Libčice) 1:0, 11.00 Žižkov - České Budějovice (Lišov) 1:7, 14.00 Slavia - Pardubice (Roudnice nad Labem) 1:1, 15.00 Sparta - AIK Stockholm (Letná) 3:1

Pondělí 1. července

Slavia: Odjezd na herní soustředění do Rakouska (Aigen)

Úterý 2. července

Bohemians: Odlet na soustředění do Slovinska (Ptuj)

Příprava: 18.00 St. Pölten - Sparta B 2:0

Středa 3. července

Příprava: 15.00 Slavia - Wroclaw (Oepping, Rakousko) 2:0, 17.00 Dukla - Pardubice (Lázně Bohdaneč) 1:1, 17.30 Žižkov - Zwickau (Mülsen, Německo) 4:1

Čtvrtek 4. července

Příprava: 17.30 Bohemians - Paksi (ve Slovinsku) 4:1

Pátek 5. července

Příprava: 15.00 Sparta - Trnava (Letná) 3:0

Sobota 6. července

Příprava: 10.00 Slavia B - Příbram (Nymburk) 1:2, 11.00 Dukla - Chrudim (Lysá nad Labem) 2:0, 11.00 Sparta B – Hradec Králové (Písek) 0:2, 17.00 Slavia - Rapid Vídeň (Bad Leonfelden, Rakousko) 3:0

Neděle 7. července

Sparta: odjezd na soustředění do Německa

Příprava: 17.30 Bohemians - Kruševac (ve Slovinsku) 1:1

Pondělí 8. července

Dukla: Odjezd na soustředění do Písku

Úterý 9. července

Bohemians: Návrat ze soustředění ve Slovinsku

Žižkov: Odjezd na soustředění na Slovácko

Příprava: 11.00 Bohemians - Austria Vídeň (Vídeň, Rakousko) 7:3, 17.00 Slavia - Podbrezová (Oepping, Rakousko) 4:2

Středa 10. července

Příprava: 16.00 Sparta - Bröndby Kodaň (v Německu) 2:5, 17.00 Žižkov - Strání (Strání) 4:0, 18.00 Dukla - Písek (Strunkovice) 3:0

Sobota 13. července

Dukla: Návrat ze soustředění v Písku

Žižkov: Návrat ze soustředění na Slovácku

Příprava: 16.00 Slavia - Žilina (Ulrichsberg, Rakousko), 16.00 Sparta - Salzburg (Sankt Johan in Tirol, Německo), 17.00 Žižkov - Slovácko (Uherské Hradiště), 17.00 Sparta B - Jablonec (Jablonec), 18.00 Dukla - Slavia B (Juliska)

Příprava týmů ČFL a divize: 10.00 Povltavská FA - Přední Kopanina (Štěchovice), 10.30 Teplice - Admira (Roudnice nad Labem), Bohemians B - Živanice (Koloděje), Rokycany - Meteor (Strašice), Milín - Újezd (Milín)

Neděle 14. července

Příprava: 16.00 Bohemians - Trenčín (Ďolíček), 17.00 Přední Kopanina - Žižkov U18 (Dobrovíz)

Víkend 20. a 21. července

1. liga, 1. kolo: Bohemians - Ostrava, Dukla - Plzeň, Slovácko - Slavia, Sparta - Pardubice

2. liga, 1. kolo: Sparta B - Ostrava B, Táborsko - Slavia B, Varnsdorf - Žižkov

23. nebo 24. července

Sparta: První zápas 2. předkola Ligy mistrů, soupeř vzejde z duelu Víkingur Reykjavík (Island) - Shamrock Rovers (Irsko)