„V některých věcech jsme se posunuli. Viděl jsem hodně nasazení, presinku. Na druhou stranu musíme být daleko přesnější v kombinaci,“ řekl pro klubový web po remíze s Dány trenér Jindřich Trpišovský.

Posledních dvacet minut bylo dobrých 

Ve slávistické brance nastoupil Kovář, a i když se celý poločas nudil, tak z jediné střely na jeho svatyni otevřeli dánští fotbalisté skóre. Těsně před odchodem do šaten ale vlastním gólem srovnali. Do vedení se opět dostali krátce po přestávce, kdy Pražané na chvíli vypadli z tempa.

„Hlušší pasáž, přestali jsme být nebezpeční. Posledních dvacet minut od nás už zase bylo dobrých,“ hodnotil Trpišovský poté, co na konečných 2:2 srovnal Zmrhal. Trenérovi vadily zejména zbytečné ztráty míče. „Musíme vyhrávat víc soubojů. S útočníky Bröndby jsme jich dost prohráli. Z toho pak vycházely jejich brejky,“ poznamenal.

Na soustředění v Dubaji chybí Slavii zraněný útočník Mešanovič, pro kterého letošní sezona už skončila. „Důležité bude nic neuspěchat,“ uvedl po operaci kolene oblíbenec fanoušků z Edenu.