Klokani patří k nejpříjemnějším překvapení sezony a nikdo by netipoval, že po 21. kole budou hájit sedmou příčku s minimálním odstupem na Spartu. „Pravděpodobně máme tolik bodů, co by nám mělo stačit k záchraně. Teď už se budeme dívat jen před sebe,“ slíbil kouč.

Jeho svěřenci mu udělali radost třetí jarní výhrou. Teplice v Ďolíčku bojovaly, ale nakonec po třech letech poprvé nedokázaly Bohemians obrat ani o bod. Vítězství zelenobílých zařídili svými brankami Bartka s Hůlkou. „Měli jsme víc šancí. Ale pro nás jsou i dvě trefy gólostrojem,“ usmíval se Hašek.

A další soupeř se blíží. Pouze o čtyři body výše stojí šestá Sparta. „Trochu jsme kalkulovali, že by v posledních dvou utkáních nemusela bodovat. My jsme naopak měli poměrně slušný los,“ vysvětloval trenér z Ďolíčku.

Plán na dostižení Letenských zatím nevyšel. Chybějí hlavně body ze Slovácka, kde Bohemians prohráli nejtěsnějším rozdílem. Další výzva na ně čeká po reprezentační přestávce, kdy pojedou do Jablonce. Severočeši jsou na jaře zatím stoprocentní, Klokani už ale dokázali, že umí překvapit.