FORTUNA:LIGA

Sobota: 19.00 Sparta - Bohemians

Neděle: 19.00 Brno - Slavia

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 10.15 Chrudim - Sparta B

Neděle: 10.15 Slavia B - Dukla

ČFL skupina A

Pátek: 17.30 Králův Dvůr - Bohemians B

Neděle: 10.15 Admira - Vltavín, Dukla B - České Budějovice B, 10.30 Plzeň B - Motorlet

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov - Teplice B

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Mariánské Lázně

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Kosmonosy, 17.00 Slaný - Meteor

Neděle: 14.30 Admira B - Březová

Přebor

Pátek: 17.30 Spoje - Dukla JM

Sobota: 10.15 Braník - Radotín, Žižkov B - Hostivař, Motorlet B - Královice, Podolí - Kolovraty, 10.30 Uhříněves - Přední Kopanina, 17.00 Tempo - ČAFC

Neděle: 17.00 Vyšehrad - Zličín

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Dolní Počernice - Kyje

Sobota: 10.30 Třeboradice - Březiněves, 10.45 Újezd nad Lesy - Strašnice, 17.00 Dubeč - Štěrboholy, Dolní Chabry - Praga

Neděle: 17.00 Xaverov - Ďáblice, Kunratice - Vršovice, Tempo B - Háje

1. A třída skupina B

Pátek: 17.30 Modřany - Zbraslav, 18.00 Nebušice - Vyšehrad B, Uhelné sklady - Cholupice

Sobota: 17.00 Střešovice - 1999 Praha, Řeporyje - Libuš, Raptors - Slivenec

Neděle: 17.00 Kbely - Aritma B, Přední Kopanina B - Zlíchov

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Střešovice B, 13.00 Braník B - Radotín B, 14.00 Podolí B - Lipence, 17.00 Řepy - Stodůlky

Neděle: 17.00 MSM - Písnice, Spoje B - Meteor B, Řeporyje B - Čakovice

1. B třída skupina B

Pátek: 18.00 Junior - ČAFC B

Sobota: 14.00 Partisan - Hrdlořezy, 14.30 Újezd nad Lesy B - Háje B, 17.00 Chodov - Satalice

Neděle: 17.00 Bohnice - Klánovice, Újezd B - Vinoř, Uhříněves - Hostivař B, Ďáblice B - Kolovraty B

2. třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Lipence B

Neděle: 17.00 Košíře - Suchdol, Slivenec B - Střešovice C, Zbraslav B - Nebušice B, Smíchov - Lochkov, Modřany B - Točná

2. třída skupina B

Sobota: 17.00 Dolní Počernice B - Raptors B

Neděle: 16.30 Královice B - Dolní Chabry B, Zlíchov B - Praga B, Strašnice B - Kunratice B, Třeboradice B - Libuš B, Troja B - Kačerov

2. třída skupina C

Sobota: 10.30 Nusle - Dukla JM B, 11.00 Cholupice B - Dolní Měcholupy, 17.00 Malešice - Vršovice B, Stodůlky B - Kyje B

Neděle: 17.00 Dubeč B - Praga C

Pondělí: 18.00 Koloděje - Benice

3. třída skupina A

Sobota: 14.00 Řepy B - Bílá Hora B

Neděle: 18.00 Chuchle - Ambassadors, Meteor C - Prosex, Lysolaje - Stodůlky C, Březiněves B - Suchdol B

3. třída skupina B

Pátek: 19.30 Xaverov B - Chodov B

Neděle: 17.00 Šeberov - Běchovice, Hrdlořezy B - Benice B, Krč - Union Žižkov, Štěrboholy B - Újezd C

3. třída skupina C

Sobota: 14.00 Malešice B - Kbely

Neděle: 13.00 Bohnice - Běchovice, 14.00 Partisan - Hostivař B, Horní Měcholupy - Čakovice B

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 11.00 Slavia - Hradec Králové, 12.30 Sparta - Olomouc, 13.00 Dukla - Zlín

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Meteor - Bohemians, Žižkov - Písek, 10.15 Táborsko - Tempo, Pardubice B - Slavia B, Jablonec - Vyšehrad, 11.00 České Budějovice B - Sparta B, 17.00 Plzeň B - Admira

Přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Střešovice - Vršovice, Admira B - Praga, 14.00 Tempo B - FA Alexe Zbura, 17.00 Zbraslav - Bohnice

Neděle: 10.15 Xaverov - Přední Kopanina, 14.00 Dolní Chabry - Vyšehrad, 17.00 Zličín - Ďáblice, Hostivař - Motorlet B

1. liga žen

Sobota: 14.00 Slavia - Liberec, 15.00 Sparta - Dukla

1. liga dorostenek

Sobota: 17.00 Slavia - Ostrava, 14.00 Sparta - Slovácko, 16.30 Pardubice - Dukla