Ze zápasu ještě neuběhla ani jedna celá minuta a fanoušci italského klubu už se radovali z gólu. Holeš špatně zpracoval míč, předběhl ho El Shaarawy, přihrál Bovemu a ten se z dálky parádně trefil do šibenice.

S Pražany to hodně zamávalo a v 17. minutě pro ně bylo ještě hůře. Ze souboje Holeš - El Shaarawy opět vyšel vítězně domácí hráč, který perfektně vysunul Lukaka a ten tváří v tvář Mandousovi nezaváhal. "Moje chyba, mrzí mě to. Hráli jsme na riziko, to je náš fotbal," přiznal Tomáš Holeš.

Slávisté stáli před těžkým úkolem a jen díky tomu, že Římané si byli vědomi dvoubrankového náskoku, se hra trochu vyrovnala. Pražané se do šancí příliš nedostávali a až v závěrečné půlhodině bylo opět na co koukat. Cristante zkoušel přehodit Mandouse, neúspěšně, El Shaarawy poté napálil břevno.

V 64. minutě mohl vykřesat hostům jiskřičku naděje Schranz, který se ocitl sám před domácím brankářem Svilarem, ale přestřelil.

AS Řím - Slavia Praha 2:0 (2:0)

Branky: 1. Bove, 17. Lukaku. Rozhodčí: Eskas - Engan, Bashevkin (všichni Norsko) - Dankert (video, Něm.). ŽK: Bove, Ndicka - Masopust. Diváci: 64.834.

AS Řím: Svilar - Mancini, Llorente, Ndicka - Celik, Bove (46. Paredes), Cristante, Aouar (89. Cherubini), Zalewski (70. Karsdorp) - Lukaku (83. Pagano), El Shaarawy (70. Belotti). Trenér: Foti.

Slavia: Mandous - Holeš, Ogbu, Vlček - Douděra, Oscar, Zafeiris (82. Jurečka), Dumitrescu (65. Provod) - Masopust (46. Jurásek), Schranz (65. Wallem) - Van Buren (71. Chytil). Trenér: Trpišovský.