FORTUNA:LIGA

Sobota: 15.00 Bohemians - Jablonec, 18.00 Slovácko - Slavia

Neděle: 18.00 České Budějovice - Sparta

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 18.00 Jihlava - Dukla, Brno - Sparta B

Neděle: 10.15 Žižkov - Olomouc B

ČFL skupina A

Pátek: 10.15 Admira - Vltavín, 18.00 Písek - Dukla B

Neděle: 10.15 Slavia B - Přeštice, Bohemians B - Motorlet B (v Uhříněvsi)

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Domažlice B

Divize skupina B

Pátek: 10.15 Meteor - Slaný, Újezd - Štětí

Neděle: 14.00 Admira B - Kladno

Divize skupina C

Pátek: 10.30 Spoje - Velké Hamry

Pražský přebor

Pátek: 10.15 Braník - Dukla JM, Podolí - ČAFC, 10.30 Tempo - Přední Kopanina, 12.30 Vyšehrad - Kolovraty, 15.00 Motorlet B - Střešovice, 15.30 Žižkov B - Třeboradice (na Podolí), Dolní Chabry - Zličín

1. A třída skupina A

Pátek: 11.00 Dubeč - Ďáblice, 13.30 Spoje B - Vršovice, 14.00 Újezd B - Štěrboholy, 17.30 Dolní Počernice - Praga (ve Štěrboholích)

Neděle: 15:30 Xaverov Horní Počernice - Hostivař

Pondělí: 15.30 Kunratice - Vinoř, Újezd nad Lesy - Háje, 17.00 Tempo B - Březiněves

1. A třída skupina B

Pátek: 10.15 Radotín - Zlíchov, 10.30 Modřany - 1999 Praha, 11.00 Kbely - Slivenec, Bohnice - Cholupice, 14.00 Uhelné sklady - Meteor B

Sobota: 13.30 Raptors - Libuš, 15.30 Řeporyje - Aritma B

Pondělí: 15.30 Přední Kopanina B - Zbraslav

1. B třída skupina A

Čtvrtek: 20.15 FK Dukla - Radotín B

Pátek: 10.30 Troja - Stodůlky, 12.30 Braník B - Zličín B, 13.15 Podolí B - Střešovice B

Neděle: 15.30 Mezinárodní svaz mldáeže - Lipence

Pondělí: 15.30 Bílá Hora - Vyšehrad B, Řepy - Čakovice, 16.30 Nebušice - Praga B

1. B třída skupina B

Pátek: 10.15 Ďáblice B - Háje B, 11.00 Klánovice - ČAFC, 13.30 Uhříněves B - Satalice, 15.30 Újezd nad Lesy B - Strašnice, Chodov - Vršovice B

Pondělí: 15.30 Kyje - Malešice, Junior - Hrdlořezy

2. třída skupina A

Pátek: 10.30 Zbraslav B - Lipence B, 11.00 Cholupice B - Modřany B, 16.15 Střešovice C - Nebušice B

Sobota: 15.30 Suchdol - Slivenec B

Pondělí: 15.30 Zlíchov B - Lochkov

2. třída skupina B

Pátek: 14.00 Kačerov - Královice B (ve Štěrboholích), 16.00 Prosex - Troja B (na Admiře)

Sobota: 16.00 Raptors B - Řeporyje B

Pondělí: 15.30 Dolní Počernice B - Kunratice B, Třeboradice B - Dolní Chabry B, 17.00 Strašnice B - Písnice

2. třída skupina C

Čtvrtek: 19.00 Stodůlky - Nusle

Pátek: 10.15 Dolní Měcholupy - Kyje B, 14.30 Dubeč B - Kbely

Sobota: 10.30 Dukla JM B - Hostivař B

Neděle: 15.30 Koloděje - Xaverov Horní Počernice B

Pondělí: 15.30 Praga C - Újezd C

I. česká liga dorostu

Sobota: 13.00 (U19) a 15.15 (U17) Slavia - Olomouc (na Xaverově), 13.30 (U19) a 15.45 (U17) Sparta - Karviná (na Strahově)

Pražský přebor staršího dorostu

Čtvrtek: 14.00 Zličín - Meteor B, Střešovice - Háje, 15.45 Xaverov Horní Počernice - Praga

Pátek: 10.00 Admira B - Libuš

Neděle: 10.00 Vyšehrad B - FA Alexe Zbura

Pondělí: 14.15 Tempo B - Vršovice

Pražský přebor mladšího dorostu

Čtvrtek: 13.30 Braník B - Praga

Pátek: 12.00 Meteor B - ČAFC, 13.30 Admira B - Ďáblice, 14.00 Střešovice - Stodůlky

Pondělí: 15.00 Xaverov Horní Počernice - Vyšehrad B

1. liga žen

Sobota: 14.00 Slavia - Pardubice (v Horních Měcholupech)

Neděle: 14.00 Slovácko - Sparta

2. liga žen

Sobota: 10.30 Sparta B - FC Praha (na Strahově), 14.00 Dukla - Raptors