Už v 5. minutě se ujali zelenobílí vedení zásluhou Koubleho. Tříbodový lup pojistil před poločasem Šmíd.

Utkání nakonec i přes korigování domácího kanonýra Čurdy skončilo výhrou hostujícího Meteoru 2:1. Ten tak uspěl v obou vzájemných zápasech, na podzim totiž doma rozstřílel jedenáctinásobného mistra bývalého Československa 5:1

. Dukla navíc prohrála doma podruhé v sezoně, již na podzim podlehla na Julisce 0:1 lídrovi tabulky z Horních Měcholup. „Hrubkami jsme umožnili soupeři dvougólový náskok, jejž jsme nakonec nedokázali smazat. Ale za druhou půli jsme si zasloužili alespoň remizovat,“ nechal se slyšet bývalý reprezentační kapitán a nyní lodivod červenožlutých Jiří Němec.

Mnohými fotbalovými věštci byla tomuto utkání přisuzována matematická rovnice o jedné neznámé: vítěz = postupující do divize.

„To ne, vždyť je ještě jedenáct kol do konce sezony. Nemyslím, si že by se mělo rozhodovat o postupujícím jen mezi námi a Horními Měcholupy, které vedou přebor o bod před námi. I když je mi známa kvalita jiných celků, přesto tu jsou týmy, které mohou favority potrápit. Jako třeba Libuš nebo Uhříněves. Všechno je ještě otevřené,“ řekl kouč vítězů Karel Jeřábek.

Dukla zůstala i přes prohru na třetím místě.NadruhýMeteor ztrácí ale už šest bodů. Podobně jako Libeňští nezaváhal ani lídr tabulky, ten domarozstřílel Aritmu 5:0.

„Teď už jsou všechny zápasy důležité. Klopýtnout může každý. Je ještě mnoho faktorů, které mohou týmy přibrzdit, jako zranění či karty. To všechno může ovlivnit výsledky,“ krotil předčasné projevy euforie i zmaru Jeřábek.