„Šemíci“ díky Ježdíkově gólu zdolali 1:0 jediného konkurenta v boji o postup z divize A Klatovy, a tak už mají cestu do ČFL prakticky volnou.

„Je to dosud nejdůležitější gól v mé kariéře a jsem za něj moc rád. Vždyť jsme se na tento zápas připravovali půl roku. A že jsem ho rozhodl já, je štěstí,“ zářil mladý hráč z pravého kraje zálohy.

Dal jste jediný gól šlágru jara, který padl po standardce.

Lukáš Budějský mi super zacentroval, kam jsem čekal. Naštěstí balon prošel a skončil v bráně.

Při gólové hlavičce jste prokázal výborný výskok.

Hlavičkování, to je moje silnější stránka. Hrozně mě to baví. Je to také hodně o tom, jak načasovat výskok. Každý pátek trénujeme standardky. A ty v dnešní době rozhodujíí. Tušili jsme, že to tak bude i s Klatovy. Věděli jsme, že tam mají toho kanonýra Kulhánka. A tak jsme se připravili na to, abychom mu nedali ani centimetr prostoru.

Se čtyřmi střeleckými pokusy jste byl současně nejaktivnějším mužem zápasu.

Také že jsem ten gól mohl dát už dříve než v 55. minutě. Ale tak trochu jsem zazmatkoval. Zatím mi chybějí zkušenosti.

Na Vyšehradě jste teprve od zimy.

Na podzim jsem byl na hostování v divizním kladenském béčku. Pak jsem dostal nabídku od trenéra Vyšehradu pana Hrušky. V dorostu mi pomohl, teď jsem mu to chtěl vrátit. Moc mu děkuju.

Jako kmenový hráč Bohemians 1905 dnes budete určitě fandit u televize.

Ano, hrozně moc Bohemce přeju, aby v Olomouci vyhrála a postoupila do první ligy. V kádru jsou už i kluci, které znám z dorostu. Zaslouží si to.

Kolik gólů jste dal za Vyšehrad?

Jeden! Tenhle proti Klatovům byl první.