Hned tím prvním je nové logo, které bude provázet hráče, trenéry ale i fanoušky celým zbytek tohoto ročníku. Veřejnost by měly zaujmout i nové webové stránky historiegambrinusligy.cz, kde jak název napovídá, najdou fotbaloví příznivci pohled na minulé ročníky.

 „Dárků pro Gambrinus ligu bude opravdu hodně. Víme, že kvalita české nejvyšší soutěže je velká, ale rozhodně nehodláme usnout, a právě proto chceme na jejím obrazu dále pracovat. Nové webové stránky byly tím prvním velkým krokem. Teď se přidává logo a příští týden se Gambrinus liga dočká dalšího překvapení," svěřuje Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Do nového atraktivnějšího kabátu se zabalí i její „sestřička". Tedy Fotbalová národní liga. Po přejmenování se dnešním dnem, tedy 18. únorem, spouští nové webové stránky fnliga.cz, které veřejnosti nabídnou především možnost daleko větší informovanosti.

 „Do Ligové fotbalové asociace nepatří jen Gambrinus liga, ale i Fotbalová národní liga a Juniorská liga. U Fotbalové národní ligy jsme cítili, že je třeba na její propagaci zapracovat. I v této soutěži je řada vynikajících klubů, hráčů a zajímavých okamžiků. Pevně doufáme, že nová identita naše snažení podpoří," říká Dušan Svoboda.

Nové logo, nové webové stránky, ale i komunikace na sociálních sítích. To jsou novinky Fotbalové národní ligy.

 „Veřejnost i fanoušci mohou od dnešního dne sledovat dění v této soutěži i na Facebooku. Věříme, že tuto v dnešní době nezbytnou novinku všichni ocení," dodává Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Ligová fotbalová asociace rozhodně nechce zapomínat ani na Juniorskou ligu, jejíž první ročník bude na jaře finišovat. Na podzim utkání mladých nadějí sledovalo přímo na stadionech téměř dvacet tisíc diváků. A zaujal i průměr vstřelených branek na zápas – 3,6. Toto číslo jasně dokazuje, že jde o atraktivní podívanou, která se v tomto roce dočká premiérového vítěze.