ČFL skupina A

Pátek: 18.00 Zbuzany - Motorlet, Přeštice - Bohemians B

Sobota: 10.15 Sokolov - Dukla B, Vltavín - Hostouň

Divize skupina A

Sobota: 17.00 Klatovy - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Admira B - Neratovice-Byškovice, 14.00 Vilémov - Újezd, 17.00 Chomutov - Meteor

Fotogalerie: FORTUNA ČFL, skupina A, 30. kolo: FK Admira Praha - TJ Jiskra Domažlice 1:1

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Vyšehrad - Radotín, Podolí - Motorlet B, 10.30 Královice - Zličín, Přední Kopanina - Spoje, Tempo - Uhříněves, Hostivař - Dukla Jižní Město, Kolovraty - Žižkov B, ČAFC - Braník

1. A třída skupina A

Sobota: 17.00 Újezd nad Lesy - Kunratice, Třeboradice - Tempo B, Březiněves - Dubeč, Dolní Chabry - Háje, Xaverov Horní Počernice - Praga, Kyje - Štěrboholy, Strašnice - Dolní Počernice, Vršovice - Ďáblice

1. A třída skupina B

Sobota: 17.00 Zlíchov - Kbely, Nebušice - 1999 Praha, Modřany - Raptors, Libuš - Vyšehrad B, Cholupice - Aritma B, Přední Kopanina B - Řeporyje, Zbraslav - Střešovice, Slivenec - Uhelné sklady

1. B třída skupina A

Neděle: 17.00 Meteor B - Zličín B, Podolí B - Řeporyje B, Mezinárodní svaz mládeže - Radotín B, Troja - Řepy, Čakovice - Písnice, Střešovice B - Braník B, Stodůlky - Bílá Hora, Lipence - Spoje B

1. B třída skupina B

Neděle: 17.00 Háje B - Bohnice, Hostivař B - Junior, Újezd nad Lesy B -Uhříněves B, Ďáblice B - Chodov, Kolovraty B - Újezd B, Satalice - Hrdlořezy, Partisan - Klánovice, Vinoř - ČAFC B

Fotogalerie: 1. A třída: 1999 - Aritma B

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 10.15 Dukla - Slavia

Sobota: 13.00 Sparta - Ostrava

Česká liga dorostu U19

Neděle: 12.15 Liberec - Sparta B, Tempo - Admira, CU Bohemians - Plzeň B, Meteor - Kladno, Žižkov - Pardubice B, 17.00 Slavia B - Vyšehrad

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 12.30 Dukla - Slavia

Sobota: 15.15 Sparta - Ostrava

Česká liga dorostu U17

Neděle: 10.00 Liberec - Sparta B, Tempo - Admira, CU Bohemians - Plzeň B, Meteor - Kladno, Žižkov - Pardubice, 14.45 Slavia - Vyšehrad

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 12.30 Vyšehrad - Přední Kopanina, 12.45 Praga - Dolní Chabry, 14.00 Hostivař - FA Alexe Zbura, 17.00 Ďáblice - Admira B

Neděle: 13.30 Motorlet B - Zbraslav, 14.30 Tempo B - Střešovice, 17.00 Vršovice - Zličín

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Braník B - Bohnice, Dukla Jižní Město - Admira B, 14.45 Vršovice - Motorlet B

Neděle: 14.15 Ďáblice - FA Praha, 17.00 ČAFC - Střešovice, Praga - Vyšehrad