Fotbalistky Viktorie zlobily v první půli Slavii

Dobřany – Fotbalistky Viktorie Plzeň podlehly v sobotu v Dobřanech v utkání první ligy žen ve skupině o titul vedoucímu celku Slavie Praha 2:7, když v poločase prohrávala o jediný gól 2:3.

12.5.2018

Utkání první fotbalové ligy žen v Dobřanech mezi domácí Viktorií Plzeň a Slavií PrahaFoto: Deník / Václav Vacek

Viktoria vzdorovala na perfektně připraveném trávníku vysokému favoritovi do 12. minuty, kdy otevřela skóre reprezentantka Kožárová. Když pak ve 37. minutě přidala druhý gól Divišová, vypadalo to na jasnou záležitost čtvrtfinalisty Ligy mistrů.
Jenže hráčky Viktorie byly nebezpečné z brejků - jeden z nich zastavila obrana Slavie jen za cenu faulu a z nařízené penalty snížila dvě minuty před přestávkou Tauberová.

Pak ale defenziva Plzně po zbytečné chybě nabídla třetí gól Slavii a ta vedla opět o dvě branky.

Bojovné hráčky Viktorie se však nevzdávaly a vysokého favorita zlobily – sprintující Plháková byla dříve u míče než vybíhající reprezentační gólmanka Votíková, střelou ze třiceti metrů ji přehodila a poslala balon do sítě – 2:3.
„Vstřelit Slavii dva góly a prohrávat v poločase jen o jednu branku, to bylo jako z říše snů,“ chválil obětavě hráčky Viktorie trenér Západočešek Sálem Hebbouse.

Do druhého poločasu ale vstoupily domácí děvčata nešťastně - po nedorozumění v plzeňské obraně šla Slavia lacino opět do dvougólového vedení gólem reprezentantky a bývalé hráčky Viktorie Svitkové.

Slavia byla na koni, vynutila si velký tlak, kterému Viktoria odolávala s vypětím všech sil.

Převahu Pražanky vyjádřily převahu dalšími třemi góly – nejprve se trefila střídající Simona Necidová, sestra útočníka Slavie, a poté dvěma góly zkompletovala hattrick Kateřina Svitková.

„Ve druhém poločase už nám postupně docházely síly, projevil se mnohem větší počet tréninkových hodin Slavie, která má oproti nám úplně jiné podmínky. Děvčata musím i přes porážku pochválit, utkání neodflákly a dřely do poslední chvíle. Bohužel nás srážely individuální chyby, které kvalitní soupeř dokázal potrestat. Nebýt toho, dosáhli jsme lepšího výsledku,“ dodal trenér Viktorie Sálem Hebousse.

Viktoria Plzeň – Slavia Praha 2:7 (2:3).

Branky: 43. Tauberová z PK, 45. Plháková – 12. a 44. Kožárová, 37. Divišová, 48., 72. a 78. Svitková, 68. Necidová. Rozhodčí: Šálková - Štychová. Špindlerová. Diváci: 120.
Viktoria: Vaníčková (79. Holíková) – Karasová, Pacandová (66. Švábová), Tauberová, Ondrášková, Knödlová, Markelová, Mrázová, Mikešová (85. Nesvedová), Mášová, Plháková (56. Polcarová). Trenér: Sálem Hebousse.

Slavia: Votíková – Sedláčková, Princová, Bartoňová, Pěničková (68. Necidová), Chlastáková (76. Skálová), Dědinová (76. Juračková), Divišová (63. Veselá), Bartovičová, Svitková, Kožárová (71. Jarchovská). Trenér: Pavel Medynský.

Autor: Václav Vacek

12.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Kuchaře/kuchařky, číšníky/servírky 35 000 Kč

přijme do svého kolektivu Marina ristorante. Požadujeme: chuť učit se novým věcem, slušné vystupování, spolehlivost, znalost italské gastronomie výhodou, nikoli však podmínkou. Nabízíme: zázemí velké společnosti, práce v atraktivním prostředí, úvazek na HPP, kompetní zaškolení, možnost profesního růstu, nadstandardní finanční ohodnocení 35.000 Kč/40.000 Kč + bonusy. Své CV zasílejte na:

Doprava a logistika - Řidič nákladních vozidel 7,5t 43 000 Kč

Řidič 7,5t Řidič 7,5t Řidič 7,5t Mechanik, přijmeme řidiče nákladních vozidel 7,5t, pro stabilní pravidelnou práci, nejedná se o sběrnou přepravu. Stáří vozidel je 2 roky. Ke sjednání schůzky nás kontaktujte na uvedený MT v prac. dnech 8-17:00 hod.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 17 000 Kč

Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: kontakt 274 779 451, l. 241, pam@malesiceds.cz 7-15.30 hod, Pomocné práce v kuchyni, příprava zeleniny a příloh,mytí nádobí, úklid kuchyně. , PP, DPČ. Pracoviště: Domov pro seniory mhmp- 001, Rektorská, č.p. 577, 108 00 Praha 108. Informace: Věra Lachoutová, +420 274 779 451/241.

Gastronomie - Kuchař až 35.000 Kč 35 000 Kč

Hledáme samostatné kuchaře pro nově otvíranou restauraci PuzzleSalads v centru Prahy a dále na naše restaurace na Praze 4, 5 a ve Štěrboholech. Plat 30.000 Kč až 35.000 Kč měsíčně. Práce na HPP nebo na dohodu.

Zápas mezi Slavií Praha a Dynamem Kyjev skončil pro slávisty prohrou.
4

Fotbalová poprava v Kyjevě. Slavia se do Ligy mistrů nepodívá, prohrála 0:2

Fotbalové utkání 3. předkola Ligy mistrů mezi celky SK Slavia Praha a FK Dynamo Kyjev 7. srpna v Praze. Josef Hušbauer.
20

Sen o gólu, sen o Lize mistrů. Co ukáže Slavia na Ukrajině?

Ostrava zdolala Bohemians. Gólem v závěru rozhodl Šašinka

Fotbalisté Baníku Ostrava v dohrávce 4. kola nejvyšší fotbalové soutěže vydřeli vítězství na hřišti Bohemians Praha 1905 a v tabulce se vyhoupli na čtvrtou příčku. O vítězství hostů rozhodl v 87. minutě utkání Ondřej Šašinka.

Snový úvod přípravy. Hokejová Sparta vybojovala pohár

Načali novou éru pod trenérem Kruppem. Po galejích mimo led i na něm vyzkoušeli hokejisté Sparty svou formu konečně v zápasech. Včerejším utkáním proti Davosu zakončili ostrý týden, během kterého hráli hned čtyřikrát. A vedli si výborně. Švýcarskému velikánovi nadělili deset branek a ovládli turnaj v Hradci Králové.