Jako první se ke slovu dostane Sparta. Ta ve svém tréninkovém areálu na Strahově přivítá druholigovou Chrudim. Zápas bude netradiční. Začíná se od 13 hodin a týmy se dohodly, že si spolu zahrají čtyřikrát po půl hodině. Pochopitelně se bude hrát bez diváků, ale na klubovém webu sparta.cz bude k dispozici živý přenos.

close Fotbalové přípravy pražských týmů. info Zdroj: Deník zoom_in

Na Letné se aktuálně řeší posílení kádru a všichni vědí, že času je málo. „Pokud někdo přijde, tak bychom chtěli hráče zapracovat co nejdřív. Čas je ale tak strašně krátký, že to stejně není možné,“ poznamenal trenér Sparty Václav Kotal.

V nezáviděníhodné situaci před startem další části nejvyšší soutěže jsou slávisté. Kvůli koronavirové nákaze tým zrušil soustředění v Portugalsku. A zatím není jasné, jak se situace vyřeší. „Kvůli situaci momentálně žádný přípravný zápas neřešíme,“ potvrdil tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Béčko z Edenu nastupuje v Tipsport lize, ale první zápas má na programu až příští týden ve středu. Fotbalisté Bohemians odehrají generálku s ligovým rivalem, v sobotu jedou do Mladé Boleslavi. Žižkovskou Viktorku si ke střetnutí pozvaly na pátek Teplice.

Po hlavním týmu Sparty se zítra ke slovu dostane i její B tým. Ten totiž zítra odstartuje 24. ročník Tipsport ligy proti Chrudimi. Naplánovaný zápas s týmem Přepeř musel zrušit Vyšehrad, jelikož amatérské týmy ještě nemohou hrát.