Žižkovští za sebou mají vystoupení v xaverovské skupině zimního turnaje Tipsport liga, kde se jim příliš nedařilo. Podlehli totiž postupně Bohemians 0:6, Pardubicím 0:4 a Vlašimi 0:3. Proti sešívané rezervě se chtěli naladit a také prolomit střeleckou smůlu. A dá se říct, že se jim podařilo oboje.

V prvním poločase se do šancí dostávali hráči obou týmů, ale střelecky se prosadil ve 28. minutě pouze slávista Konečný. Žižkovským hráčům se povedl vstup do druhé půle a Sodoma dvěma góly během dvou minut výsledek otočil. Dvacet minut před koncem pak dal výsledku definitivní podobu nejzkušenější hráč na hřišti, slávista Škoda. Žižkov měl možná blíže k vítězství, kromě dvou gólů nastřelil ještě břevno a dvakrát tyč, ale s výsledkem i výkonem mohli být spokojení trenéři obou celků.

Žižkov - Slavia B 2:2 (0:1)

Branky: 56. a 58. Sodoma - 28. Konečný, 71. Škoda.

Žižkov: Kotek - Řezáč, Tregler, Divíšek, Muleme - Rosa, Jirásek, Sixta - Toula, Sodoma, Kovinič. Zasáhli do hry : Čtvrtečka, Prošek, Kozojed, T. Ret, F. Ret, Petrák, Hönig, Klusák.

Slavia: Sirotník - Trédl, Hunal, Konečný, Zachoval (57. M. Pudil) - Behenský (57. Dufek), Jelínek T. (57. Pech Dom.), Voriazidis (65. Bejbl) - A. Pudil (65. Škoda), Ogungbayi, Pikolon.Další přípravné zápasy budou brzy následovat.

Béčko Slavie se v sobotu 10. února vydá na slavný Bayern Mnichov, kde si zahraje s rezervním týmem jednoho z nejslavnějších týmů fotbalové historie. Žižkovská Viktorka změří síly na soustředění v Písku s domácím celkem už v úterý 6. února.