Na pátém místě přezimující Bohemians Praha remizoval vPraze na Střížkově se čtvrtým Hradcem Králové 0:0. Východočeši tak zakončili svoji přípravu vhlavním městě vtomto týdnu, když předtím absolvovali testy na FTVSUK.

„Těší, že jsme ani ve třetím vzájemném zápase sHradcem neprohráli, navíc jsme měli dvě až tři vyložené šance, které jsme nedotáhli. Bylo to po herní stánce výborné utkání, určitě zatím naše nejlepší vrámci zimní přípravy,“ řekl trenér PražanůUrban.

Potěšil ho ifakt, že do mužstva se vrátil mostecký útočník Adam Brzezina, jenž prodloužil své podzimní hostování vBohemians Praha až do konce letošního ročníku. „Jsem nadšený ztoho, že ho tu po dvou měsících mám znovu,“ dodalUrban.

Hosté si ale nakonec mohli odvézt domů povzbudivou výhru 1:0, když Wozniak vposlední minutě zblízka mířil hlavou nad branku domácího gólmana Wintera.

Vdalším přípravném utkání se Bohemians Praha utkají ve středu 20.února se třetím týmem divize AMarilou Votice. Hrát se bude od 18hodin znovu na Střížkově, ale na sousedním hřišti sumělým trávníkem.

Sestava Bohemians Praha: Winter– Turtenwald, Obermajer, Liantsevich, Macháček– Zoubek (60. Majer), Adjei Kwamé (75. Fenyk), Lukeš (60. Jandzik), Grznár (75. Hajník)– Brzezina (78. Birhanzl), Galbavý (46. Mičkal).