Do Dukly přichází na hostování do konce sezony zBohemians 1905záložník Lukáš Adam. Po útočníkovi Tomáši Kulvajtovi, jenž přišel na podzim a stal se hned nejlepším střelcem týmu, a obránci Jiřím Rychlíkovi je tak už třetím mužem, jenž se vprůběhu tohoto ročníku odstěhoval zvršovického ďolíčku na Julisku.

„Chtěli jsme získat ještě jednoho zkušeného brankáře, ale to nám zatím nevyšlo. Největší zájem jsme měli oMichala Vorla, trenér Slavie Karel Jarolím si ho však chtěl ponechat vkádru,“ prozradil místopředseda Dukly Jiří Blažek.

Dukla přezimuje na čtrnácté pozici vtabulce a ještě pod ní je na sestupovém 15.místě Sparta Krč. „Děláme vše pro to, abychom se zachránili, iproto jsme sem teď přivedli další kvalitní posily,“ uvedl krčský trenér a sportovní manažer Juraj Šimurka.

Tomu sev pátek 15. únorahlavně splnil sen vpodobě prodlouženého hostování zkušeného stopera či založníka Aleše Pikla zMostu. „Nevyšlo mu angažmá vzahraničí a my jsme se už předem dohodli, že vtakovém případě bude hrát za nás ina jaře,“ upřesnil Šimurka.

Krč si hodně slibuje také od příchodu útočníka Robina Dejmka, jenž se po loňském odchodu ze Slavie (opustil ji společně se svým bratrem Radkem) příliš neprosadil do sestavy Slovanu Liberec. Ion bude vKrči hostovat do konce sezony.

Podobným případem jako Pikl je jiný mostecký kmenový hráč a útočník Adam Brzezina. Na podzim hrál za Bohemians Praha a trenér pátého týmu druholigové tabulky Luboš Urban moc stál oto, aby tomu tak bylo ijaře. „Jsem moc rád, že jsme se dnes sMostem dohodli a sBrzezinou mohu počítat ina jaře. Konečně se vnašem týmu zvýší konkurence,“ řeklUrban.

Vsobotu 16. únoraby se měla rovněž dořešit kauza Jiří Šisler. Stále tedy není jasné, zda ofenzivní záložník a nejlepší podzimní střelec Bohemians Praha zůstane, nebo odejde do jinéhoklubu.