Dukla nastoupila s nejsilnější možnou sestavou, ale po zhruba deseti minutách přišel hodně nepříjemný moment, ze kterého běhal mráz po zádech. Záložník Dukly Petr Malý po kontaktu s protihráčem upadl na zem a byl ošetřován. Při odchodu ze hřiště ale zkolaboval a upadl do bezvědomí.

Ihned se k němu seběhli zdravotníci a přímo na hřiště přijela také sanitka. Malý se probral, přímo na hřišti dostal do žíly kapačku a sanitka jej odvezla do vinohradské nemocnice.

"Mohl bych říct, že vítězství i výkon mě těší, ale všechno kalí to, co se Petrovi stalo," řekl po utkání trenér Dukly Luboš Kozel. "Když to člověk vidí v televizi, tak si říká,  jak je to daleko, ale když to vidí přímo na hřišti, jak tam leží jeho hráč… Nejdůležitější jej, aby byl v pořádku. Doktor po návratu z nemocnice říkal, že se mu musí udělat ještě nějaké testy," pokračoval.

"Tohle vítězství je pro něj," vzkázal "Pedrovi" na dálku kapitán Dukly Patrik Gedeon a spolu se svými spoluhráči pak nechal místo nové jedenáctce, která nastoupila do první půle.

Mužstvo z Julisky nakonec zápas vyhrálo 5:2. Dva góly vstřelil Kalouda, po jednom dali Koval, Pospěch a Marek. Za tým poražených se gólově prosadili Vukadinovič s Turkem.