Slávisté sice nastoupili do zápasu proti Karviné s četnými změnami v sestavě, karvinský trenér Straka ale nechal odpočívat většinu opor a Pražané se v prvním poločase prezentovali několika nadějnými příležitostmi.

Hned ve druhé minutě mohl skórovat Van Buren, po přihrávce Olayinky si ale s jeho pokusem z malého vápna poradil brankář Pastornický. V minutě patnácté nezakončil samostatný tah na bránu úspěšně ani Olayinka a to mohla po půlhodině hry potrestat Karviná. V domácích asi jen zatrnulo, když Bukata trefil tyč branky gólmana Kováře, který nahradil slávistickou jedničku Koláře.

Nakonec šla do kabin veselejší Slavia. Krivák při obranném zákroku špatně zasáhl míč a nahrál ho přímo na kopačku Frydrycha, který pět minut před pauzou otevřel skóre. Vedení pak ještě gólem do šatny zvýraznil Baluta.

Po nezdaru z úvodu utkání se hned v prvních minutách druhého poločasu dočkal gólového úspěchu i Van Buren, který zužitkoval Hušbauerův centr. Brankostroj domácích ani tím nebral konce, na obrátkách mu přidal v devětapadesáté minutě Hušbauer brankou už na 4:0.

Další chybu v karvinských defenzivních řadách mohl ztrestat Traoré, Pastornický ho ale vychytal. Proti dorážce Van Burena už však neměl nárok. Zápas už se pak pouze dohrával a Slavia v poklidu dokráčela do semifinále domácího poháru.