Slavia: Nechtěný útočník odchází, oblíbený stoper jen tak nenastoupí

Fotbalisté Slavie zakončili kondiční soustředení v rakouském Aigenu. O něco dříve než ostatní se do Prahy vrátil stoper David Hovorka. Poranil se a odjel na podrobné vyšetření. A to přineslo krutý verdikt - poraněný meniskus a replastika předního zkříženého vazu v koleni. Hovorka už má za sebou dlouhou pauzu kvůli zranění v minulém roce, po dalším se nabízí otázka, zda se ještě někdy vůbec v základní sestavě zabydlí. 

close Vypadá to, že se Michael Krmenčík dostává do formy, kterou od něj očekávají všichni fanoušci. info Zdroj: SK Slavia Praha zoom_in Michael Krmenčík "Chtěl bych poděkovat všem a hlavně panu profesorovi Hinterwimmerovi. Jsem rád, že operace proběhla rychle a úspěšně. To byla pro mě teď priorita," vzkázal fanouškům na klubovém webu.

Nepovedenou slávistickou anabázi ukončil reprezentační útočník Michael Krmenčík. Ten následuje kapitána Pražanů Ondřeje Kúdelu a odchází také do Indonésie. Spolu se potkají v klubu Persija Jakarta.

Sparta: Sejk míří za Polidarem do Jablonce

V kádru nového sparťanského kouče Briana Priskeho nebude figurovat mládežnický reprezentant Ondřej Sejk. Dvacetiletý útočník bude hostovat v Jablonci, kam před pár dny odešel hostovat další ze sparťanských mladíků Matěj Polidar. Sejka si Sparta může po podzimní polovině stáhnout zpět na Letnou.

Bohemians: Vaníček za Mužíka

close Ladislav Mužík info Zdroj: FKMB zoom_in Ladislav Mužík Z Ďolíčku do města automobilů přestoupil záložník Antonín Vaníček, opačným směrem se vydal ofenzivní Ladislav Mužík. Ovšem ten zatím jen na hostování s opcí na případný přestup. O příchod Vaníčka boleslavský trenér Pavel Hoftych hodně stál. "Má kvalitu i zkušenosti z tuzemské nevyšší soutěže i mládežnických reprezentací. Znám jej ze svého působení u dorostenecké reprezentace s jeho plusy i mínusy a především předpoklady využitelnosti na různých postech v ofenzivní činnosti," řekl.