"Byli jsme připravení na to, že to bude těžký zápas. Chtěli jsme více držet míč na kopačkách, což se v prvním poločase nedařilo podle představ. Začátek byl opatrný, hrálo se mezi pokutovými územími. Do druhého poločasu jsme pak dobře vstoupili. Konec už byl ubojovaný. Tři body jsme myslím získali zaslouženě," pochvaloval si sparťanský kouč Michal Masaryk.

Návštěvu a atmosféru si pochvaloval. "Už když přijdete na tento stadion, sálá na vás ta atmosféra, ta emoce se do vás dostane. Je to jen dobře, že se hraje na takto velkých stadionech. Jsme rádi za každého jednoho fanouška, co přijde na ženský fotbal. Diváci odměnili každou pěknou akci potleskem. Je výhodou, že jsme na Letné již tuto sezonu hráli s AS Řím Ligu mistryň. Tolik nás to nesvazovalo a stres na hráčky tolik nepůsobil. Dnes Sparta a lidé kolem odvedli výbornou práci. Chtěli bychom hrát na takových stadionech každý týden. Věříme, že se časem budou podmínky zlepšovat tak, aby takových zápasů bylo více," dodal.

Na straně slávistek pochopitelně panovalo zklamání. "Jsme zklamaní, že jsme tady nedokázali bodovat, byl to remízový zápas. Ani jeden tým neměl příliš vyložených příležitostí, inkasovaný gól jsme soupeřkám navíc darovali sami po naší nedůslednosti. Snažili jsme se tlačit za vyrovnáním, měli jsme tam nějaké závary, kromě nastřeleného břevna jsme se ale brance přiblížit nedokázali," uznal kouč Karel Piták.

AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 1:0 (0:0) 

Branka: 48. Changová. 

Sparta: Schneiderová - Vyštejnová, Bertholdová, Pochmanová, Dlasková - Cvrčková (76. Dědinová), Stárová, Sonntagová (90.+3. Paulenová) - Polcarová, Martínková (88. Kotrčová), Changová (76. Ducháčková).

Slavia: Lukášová - Šlajsová, Necidová, Bartovičová, Veselá - Morávková (46. Divišová), Černá, Šurnovská (70. Růžičková), Stackpoleová (82. Kožárová), Khýrová (61. Nekesaová) - Szewieczková.