Brno – Sparta neděle, 20.15.

V reprezentační pauze sparťané nelenili. Na Letné otevřeli nový fanshop a v průběhu týdne samotní fotbalisté pomáhali prodavačkám s prodejem. Dvojice Došek s Limberským, Horváth s Rezkem a Matušovič se Silvestrem obsluhovali „rudé zákazníky“. Ve čtvrtek 22. listopadu se navíc téměř celá letenská kabina sešla se čtyřmi stovkami fanoušků při společné debatě.

„Ve Spartě se během reprezentační pauzy příprava dělá vždy složitě. Chybělo nám sedm hráčů, tak jsme se zbytkem pilovali hlavně fyzičku,“ řekl Michal Bílek.

Zábava končí, začíná se pracovat, čeká Brno. „A to se obdivuhodně zvedlo. Mají velmi dobrou formu, o to bude zápas těžší. Jsou silní v ofenzivě. Hráčům typu Střeštíka, Polácha či Besty nesmíme dát prostor. Jinak bychom mohli mít problémy,“ varuje kouč.

Most – Žižkov neděle, 17.00.

I viktoriáni se ve volnu bavili nefotbalově. Radek Bukač, Tomáš Procházka a Tinga pózovali před objektivem fatografa. Nafotili kolekci snímků pro klubový e–shop. „Zpočátku jsme byli trochu nervózní z toho, co nás čeká, ale rychle jsme si zvykli a užili přitom i spoustu legrace,“ potvrdil za všechny Radek Bukač. Špásy stranou, zítra hraje Žižkov v Most a poslední tým jim za úsměvy body nedá.

Bohemians 1905 – Zlín neděle, 13.30.

Klokani by si pod novým asistentem Michalem Zachem rádi povyskočili na Zlín. Ten se v sezoně v Praze představil už třikrát. Všechny zápasy prohrál s celkovým skóre 2:11. Ale jinak brankář Baránek jako jediný v lize vychytal už sedm zápasů s čistým kontem. „Chceme zlomit pražské prokletí,“ burcuje gólman Zlína. Proti bude stát kompletní tým „Klokanů“. „Jsme připraveni poprat se o vítězství,“ říká sportovní manažer Zbyněk Busta.