Co se stalo? Rozhodčí Jan Cahlík ukázal Neprašovi v 89. minutě zápasu (domácí v té době vedli 5:4) druhou žlutou kartu a následně červenou - obě byly uděleny za faul při slibně se rozvíjející akci. V kapitánovi březiněveské rezervy ale "bouchly saze" a s vulgárními urážkami začal se sudím cloumat, až mu utrhl kapsu na jeho dresu.

Teprve devatenáctiletý rozhodčí Cahlík zápas ukončil. "Po fyzickém útoku hráče na moji osobu jsem nebyl schopen z psychických důvodů pokračovat v řízení utkání. Hráč po utrhnutí náprsní kapsy opustil hrací plochu, ale neopustil prostor hřiště. Za pomezní čárou čekal na odchod rozhodčích. Pořadatelská služba okamžitě přispěchala situaci řešit a hrací plochu rozhodčí opustili za doprovodu pořadatelské služby," uvedl v oficiálním zápise o utkání.

Petr Nepraš tak musel přijmout přísný verdikt disciplinární komise. Od středy, kdy byl vynesen, má pět dnů na případné odvolání. Je ale zřejmé, že trest bude platit a kromě tučné pokuty bude muset trenér březiněveské rezervy hledat na podzimní část soutěže jiného kapitána.