Klokani šli do vedení v padesáté minutě. To si nejlepší hráč utkání Pavel Hašek naběhl na střílený centr kapitána Slezáka a stačilomujen nastavit nohu. „Plichta je naprosto spravedlivá, o tom není diskuse. Nezvládli jsme fázi zápasu po vstřelení branky,“ hodnotil trenér domácích klokanů Zbyněk Busta. Narážel tím na obrovskou šanci Davida Bartka dvě minuty po úvodním gólu zelenobílých, jenž trestuhodně přestřelil bránu blšanského Svobody.

Vyrovnání zařídil osm minut před koncem blšanský Antonín Rosa, a tak byl trenér hostů daleko veselejší. „Jsem velice spokojen. Byl to jednoznačně náš nejlepší výkon na cizí půdě. Vybojovali jsem si to, i díky skvělému diváckému prostředí,“ usmíval se lodivod chmelařů Přemysl Bičovský.

Na mysli měl více jak osm tisíc sto fanoušků!

Kdysi byl v ďolíčku u toho jako hráč, když klokani získali mistrovský titul.

Bohemka se může pochlubit čtvrtou nejvyšší návštěvností v republice, a to včetně I. ligy. Na první tři jarní domácí kola přišlo v průměru sedm tisíc dvě stě třicet diváků

. K tomu si pořadatelé vymysleli i experiment v podobě měření decibelů hlučnosti. Fanoušci z kotle na hlavní a protilehlé tribuně měli za úkol co nejvíce nechat vyniknout své klokaní hlasivky slovy: zelená – bílá. Svou návštěvností se Bohemka prostě umí jaksepatří pochlubit. Výsledek měření se však nepodařilo dohledat.

„Je to něco naprosto fantastického, když osm tisíc lidí hulákalo zelená a bílá. Šel mi mráz po zádech. A myslím, že nejen mně,“ rozplýval se autor jediné domácí trefy Pavel Hašek.