Víc de facto ani nemůže, z dvoutisícové kapacity hlediště stadionu bude vyhrazena pro hosty čtvrtina. „Měli jsme v týdnu schůzku se zástupci bezpečnostní agentury i s ředitelem Bohemians 1905 panem Steinbrochem, aby vše proběhlo v pořádku,“ řekl Deníku manažer domácích Martin Svoboda.

Čáslav na podzim vyhrála v ďolíčku 1:0 a body nehodlá odevzdat ani tentokrát.

„Soupeř má fazónu, ale my hrajeme doma a chceme Bohemku znovu porazit. Navíc jsme kompletní,“ doplnil Svoboda.

Z posledních pěti utkání ve II. lize Čáslav čtyři vyhrála a posunula se na šesté místo. „Má silný tým, v zimě se kvalitně posílila,“ uvedl trenér klokanů Zbyněk Busta a připomněl, že Zenit na podzim porazil nejen jeho svěřence, ale v poháru i Slavii. „Doufám, že to bude hezký fotbal.“

Jeho tým na jaře remizoval jen doma s Blšany, dalších šest zápasů vyhrál. Jde tedy o souboj úspěšných. V dresu hostí se představí Vladimír Bálek, který ještě na podzim hrál na Bohemce za Čáslav.

Zelenobílí jsou poprvé na jaře kompletní, k dispozici je i uzdravený Ivan Hašek, ten ale nastoupí už dnes dopoledne za béčko v Litvínově. Chybí jen brankář Sňozík, naposledy proti Opavě byl vyloučen. Nahradí ho Havránek.

Prodlouží–li Vršovičtí sérii neporazitelnosti i v Čáslavi a za týden si poradí s Jihlavou, budou mít už dokořán otevřená vrata I. ligy. „My ale nehrajeme o postup. Tím ať se stresuje Jihlava. My se fotbalem bavíme,“ dodal Busta.

Po skončení sezony Bohemka změří své síly s českými legionáři a v červenci v ďolíčku přivítá francouzský prvoligový celek Stade Rennais.