"Z naší strany není co hodnotit a je potřeba zapomenout. Soupeři lze jen pogratulovat k bojovnému výkonu, který mu stačil na to, aby byl v zápase lepším týmem," nechtěl trenér Admiry František Peřina příliš hodnotit nepovedenou generálku.

"Co se týče výsledků, tak máme bilanci 2 - 1 - 4. Neodvedli jsme ale dobré výkony, kromě zápasu s béčkem Mladé Boleslavi, kde jsme hráli opravdu dobře. A ještě možná část zápasu s Kladnem. Jinak jsme prohráli, včetně zápasu s přeborovou Kopaninou. Zápasy se nám nevydařily výsledkově i herně. Je to asi nejhorší příprava, co jsem na Admiře zažil," dodal upřímně.

Fotbalisté Dukly se na podzim utkali s lídrem druhé nejvyšší soutěže, Vyškovem, hned třikrát. V rámci poháru MOL Cup vyhráli, ale oba soutěžní zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohráli (na snímku) a i proto jsou za tímto soupeřem druzí o čtyři body.
Dukla chce nahoru. Jsme dobře připraveni, hlásí na startu jara kouč Vágner

Naopak pro rokycanskou stranu byl remízový zápas pozitivním naladěním. „K zápasu na Admiře jsme kvůli zdravotním problémům, ale i dalším věcem odjeli pouze ve dvanácti lidech. Čtyři kluci navíc v sobotu odehráli sedmdesát minut za béčko. I proto jsem strašně rád, že jsme vydrželi fyzicky až do konce, i když v závěru jsme už byli přece jen trošičku unavení a Admiru pouštěli do šancí," řekl rokycanský trenér Michal Veselý, jenž si pochvaloval především čisté konto proti silnému třetiligovému soupeři.

SFC Opava - Dukla Praha
Pohárový konec. Duklu v Opavě srazilo brzké vyloučení