B2TS - Back 2 the Street je organizace pořádající fotbalové turnaje 2na2 pro dospělé, ale i pro děti. Klade si ale za cíl také doručovat tu nejlepší sportovní zábavu. Ostatně dvě hesla “Ultimátní fotbal 2na2” a “Turnaje, Osobnosti, Show, Zábava” mluví za vše.

„Chceme, aby se česká populace hýbala, chceme aby se lidi bavili a zároveň chceme doručit skvělou fotbalovou zábavu prostřednictvím street fotbalu v ultimátní a jednoduché formě 2na2” říká promotér B2TS Jiří Doležel.

Aritma je v podzimní tabulce divize A na třetím místě.
Pražané a divizní podzim: Válelo trio Aritma, Újezd a Meteor

„Street fotbal pro nás znamená hlavně zábavu z hraní fotbalu, to nám občas v současném fotbale chybí. Je pro nás velkou inspirací např. Joga Bonito, ze kterého klasický fotbal de facto vznikl. Zároveň si ale uvědomujeme tlak na doručování “fan experience” nejen pro fanoušky, ale i pro hráče, a to také hodláme na našich turnajích zohledňovat”, dodává Jiří Doležel.

Účastníci turnaje v Řepích se tak mohou těšit na DJ Mila, rapový freestyle, nebo aukci podepsaných dresů.

Zaměstnanecká liga: Slavnostní vyhlášení - vítězný tým PVK.
Zaměstnanecká liga zahájila čtvrtý ročník. V Čakovicích byl nejlepší tým PVK

Turnaje Back 2 the Street jsou zároveň postavené na konfrontaci VIP osobností s účastníky, kteří si registraci standardně zakoupí a hrají proti sobě o hodnotné ceny, a hlavně o peněžní prizemoney. Turnaje v Praze-Řepích se zúčastní např. David Černý, hráč Viagemu Ústí nad Labem, bývalý reprezentant ve futsalu Jakub Slunéčko, ale i brazilský futsalista Danni Rodrigues, který má zkušenosti z futsalu hlavně z Francie.

Historicky druhého turnaje B2TS v Praze-Řepích je Ambasadorem známý expert O2 TV Sport a bývalý fotbalista West Hamu United nebo Viktorie Žižkov Petr Mikolanda.

Registrace jsou stále otevřené a je možné je zakoupit pro svůj tým zde.

Zdroj: B2TS