Jeho sok na lavičce Baníku Vlastimil Petržela byl ve výrazně lepším rozpoložení. Aby také ne, když jeho tým dokázal téměř vyprodaný stadion v Seifertově ulici bodově vyplenit a porazit Viktorku již počtvrté v řadě. „Na mnoho prvků ze hry Žižkova jsme se dobře připravili, prakticky jsme je nepustili do šance. Kluci to celkově dobře odbránili," liboval si nad výhrou před prvoligovou kulisou.

Viktorka přivítala čtyřnásobek diváků 

Výrazným procentem se na návštěvě podepsali i příznivci hostů. Ti neváhali vstávat v brzký ranních hodinách, aby mohli svůj klub podpořit. „Určitě zajímavý výjezd a hlavně podpora FCB!!!," hlásal text na oficiálních stránkách fanklubu, pod nímž svítil odjezd vlaku 4:39 z ostravského hlavního nádraží.

Bez ohledu na výsledek utkání si zápas museli všichni užít. Viktorka, která se mnohdy nedokázala přehoupnout přes tisícovou hranici diváků, najednou přivítá čtyřnásobek. Tolik diváků nepřišlo mnohde ani na první ligu. Více diváků přišlo jen do Edenu a do Plzně, zápas Příbrami se Spartou a Teplic se Slováckem sledovaly taktéž čtyři tisíce a na Jihlavu se proti Brnu přišla podívat dokonce polovina z žižkovské návštěvnosti. Zápas s Baníkem ukázal, že se Viktorka může měřit, alespoň v návštěvnosti, s fotbalovou smetánkou. Herně však Viktorka stále zaostává.