Fenin se o hrůzostrašný zážitek po utkání Evropské ligy podělil na Instagramu. „Bohužel jsem to já a moje žena,“ stojí v příspěvku. Na videu je vidět, jak českého fotbalistu na ulici napadne zezadu jeden fanoušek a druhý v dresu Barcelony ho brutálně nakopne ve výskoku. Další kop pak Fenin schytá, když leží na zemi a rukama si chrání hlavu.

„Po zápase na Nou Campu jsme byli napadení a následně na 36 hodin uvěznění v těch největších sračkách na zemi bez jídla a bez pití,“ napsal Fenin na sociální síti.

Fenin se zatím nechce k incidentu vyjadřovat. Udělal to za něj jeho kamarád Jakub Kohák. „Teďka se mu přihodila poměrně strašidelná věc v Barceloně, kam vyrazil se svoji ženou na utkání Barcelona - Frankfurt. To, co se tam přihodilo, je poměrně neuvěřitelný, ale bohužel i to se děje. Takže mu dejte klid, je v pohodě, nebojte se. Všechno v tuhle chvíli dopadlo dobře, ale dejte tomu dva dny, díky!” vzkázal Kohák na Instagramu.Někdejší obávaný útočník zažil krátkou, ale bouřlivou kariéru. Jako hráč Teplic na sebe upozornil krásným gólem ve finále mistrovství světa dvacítek. Ze Stínadel pak přestoupil za více než sto milionů korun do Frankfurtu, kde se hned v prvním zápase vytáhl hattrickem.

Následoval ale rychlý sešup. Mladý Fenin neunesl slávu a bohatství. Začal pít, měl deprese, zapálil byt, vypadl z okna… Nadějně rozjetá kariéra tak brzo povadla. Teď Fenin kope pražskou I. A třídu za Řeporyje.