„V praxi to pro mě bude znamenat, že nebudu součástí běžné denní agendy, která souvisí s chodem klubu. Budu se však intenzivně věnovat povinnostem, které se týkají zastupování Sparty navenek. Budu také trávit čas spoluprací s Tomášem Rosickým a Petrem Hrdličkou při transferových jednáních, chci se ještě více věnovat oblasti rozvoje sportovní infrastruktury Sparty, zaměřím se na vztahy s vrcholnými představiteli UEFA, mojí ambicí je častější setkávání se na půdě LFA a intenzivnější komunikace se zástupci ostatních českých klubů,“ představil svoji úlohu fanouškům na klubovém webu František Čupr.

Ve skupině A České fotbalové ligy bude v nové sezoně působit hned šest pražských klubů. To znamená třicet derby za sezonu! Snímek je z utkání Dukla B - Admira ze začátku letošní jarní části.
ČFL a divize mají rozlosováno. Pražané zůstávají ve svých skupinách

„Tomáš Křivda měl i do této doby na starosti největší část provozu klubu, díky tomu nyní logicky postupuje do pozice CEO. Pro mě je důležité, že jsme schopni posouvat Spartu s využitím interních lidských zdrojů,“ doplnil František Čupr.

Tomáš Křivda na Letné působí již od roku 2005, od roku 2020 byl ředitelem komerčního úseku a členem představenstva. Sportovní úsek bude i nadále v gesci Tomáše Rosického. Jeho spojkou s áčkem je Tomáš Sivok. Hlavním skautem je Jiří Rosický, nedávno byl zvolen ředitelem úseku mládeže Vítězslav Lavička.

Fotbal v Libuši slavil významné jubileum - 100 let od založení!
Obrazem: Významné jubileum! Fotbalová Libuš slavila sto let od založení

„Velmi si vážím důvěry Daniela Křetínského a Františka Čupra. Chtěl bych jim poděkovat, že dostávám takovou příležitost. Mojí vizí je navázat na práci Františka a společně s kolegy pokračovat v rozvoji klubu, kterému od dětství fandím,“ říká na klubovém webu nastupující generální ředitel Tomáš Křivda.

„Cítím to jako závazek a odpovědnost vůči klubu jako takovému, fanouškům, obchodním partnerům a velmi výrazně pak i ke kolegům. Ve Spartě jde o týmovou práci a fungující kolektiv, v němž se může jeden spolehnout na druhého, což je zásadní pro to, abychom pokračovali správným směrem.“