„Moc se těším na skvělou atmosféru a fanoušky. Navíc bydlím v Úvalech, takže to mám kousek a na tréninky do Uhříněvsi ještě blíž," řekl k přestupu Mareček, jenž bude v novém mužstvu nastupovat se svým oblíbeným číslem sedmnáct.

Mladý středopolař přišel do Uherského Hradiště v zimě 2020 z pražské Sparty, jejíž je odchovancem. V dresu Slovácka nastoupil do devatenácti zápasů a vstřelil jedinou branku.

V minulosti bývalý mládežnický reprezentant hostoval v druholigové Vlašimi. Nyní se vrací zpátky do Prahy. „Daniel Mareček se řadil mezi zimní transferové priority Bohemians, všem zúčastněným stranám bych rád poděkoval za férové a konstruktivní jednání. Dan je poctivý, kondičně i silově skvěle připravený fotbalista, který ideálně pasuje do herního stylu Bohemians i dlouhodobé klubové strategie. Vršovičtí v něm získávají také charakterově výborného hráče, který může v dohledné době plnit roli jednoho z lídrů," uvedl pro klubový web Bohemky Viktor Kolář, šéf fotbalové sekce agentury Sport Invest, která hráče zastupuje.

Martin Vaniak
Vaniak ve Švýcarsku i po padesátce dál chytá a taky učí děti