Na adresu Briana Priskeho, který dovedl Spartu k ligovému titulu, jdou směrem od vedení letenského klubu samé pozitivní ohlasy.

 „Brian je skvělý trenér i člověk, se svým realizačním týmem dokázal vrátit Spartě sebevědomí a hrdost. Chtěl bych vyzdvihnout jeho pracovitost a pokoru. Vážím si naší spolupráce a věřím, že můžeme být ještě úspěšnější,“ tvrdí místopředseda sparťanského představenstva František Čupr pro klubový web.

Fotbalisté Přední Kopaniny vyhráli ve Střešovicích 3:2.
Podívejte se: Pět gólů v derby, Viktorinova last minute trefa

Dobrý dojem zanechal kouč, který v současnosti se Spartou vede tabulku nejvyšší soutěže s dvoubodovým náskokem na druhou Slavii, i u sportovního ředitele Tomáše Rosického. 

„V Brianovi jsme našli správného člověka, který, jak věříme, přinese Spartě další úspěchy. Jeho odbornost, vášeň a to, jak se identifikoval se Spartou, je patrné hned na první pohled. Do budoucna nám tento krok přináší stabilitu, nadále pokračujeme v cestě, kterou jsme si vytyčili. Věříme, že Brian získá pro Spartu další titul, že bude nadále rozvíjet naše hráče a že budeme i v budoucnu schopni vyhrávat i evropské zápasy proti kvalitním soupeřům,“ chválí bývalý reprezentant.

Střešovice doma v derby Prahy 6 podlehly Přední Kopanině 2:3.
Šlágr ovládla Kopanina. Výhru Tempa trefil v závěru Viktorin

Priske je na Letné spokojený 

„Ve Spartě se cítím být velmi šťastný, proto pro mě bylo jednoduché přijmout nabídku k pokračování spolupráce. Vnímám, jak jsem klubem přijímaný, jak je tady hodnocena moje práce, vidím, jak klub funguje,“ nemůže si působení na Letné vynachválit ani sám šestačtyřicetiletý trenér.

Priske přišel do Sparty minulý rok v létě, délku smlouvy tehdy letenský klub neuvedl.

Ukrajina na Letné v kvalifikaci o Euro porazila Severní Makedonii 2:0.
Obrazem: Ukrajina je blíž vysněnému postupu. Na Letné porazila Makedonii