"Jsme rádi, že Luděk chce v Bohemce pokračovat. Je to pro nás ideální trenér. Prioritou pro něj bylo pokračování celého realizačního týmu a my jsme rádi, že jsme se s týmem domluvili a společně tak můžou po dvou povedených sezonách pokračovat v úspěšně rozdělané práci v Bohemians," pochvaluje si sportovní ředitel Klokanů Miroslav Držmíšek.

A spokojený je i sám trenér. "Pro mě je čest být trenérem Bohemky. Je to velký klub, má svou atmosféru a jsou tady výborní lidé. Jsem tady spokojený, takže rozhodování pro mě nebylo složité. Pro mě bylo důležité pokračování Ericha Brabce, Míry Millera a Rudy Rondzika, kterým také končí smlouvy. Nad platem jsme s Mírou Držmíškem ani nelicitovali. Máme vytyčené nějaké cíle a s jejich dosažením souvisí i bonusy," prozradil pro klubový web.

Do konce sezony chybí Bohemians sehrát už jen jeden zápas, v sobotu odpoledne se představí v Mladé Boleslavi. Aktuální devátou příčku už nevylepší, jelikož na osmou Ostravu ztrácí pět bodů. O jediný bod zpět naopak číhá Olomouc.