"Denise jsme sledovali dlouho, v osmnácti letech má všechno před sebou. Líbí se nám, že dokáže zahrát na více pozicích. Na stoperu, na krajích obrany, na šestce. Věříme, že je to hráč, který má schopnosti na to, aby se v budoucnosti popral o místo v prvním týmu Slavie. Od jeho působení ve Vlašimi si slibujeme, že nasaje atmosféru a styl, který se podobá tomu, kterým se profiluje slávistické áčko. Denisovi přejeme, aby se mu ve Vlašimi dařilo, aby dále rozvinul svůj talent," chválí novou posilu pro klubový web člen sportovního Slavie Přemysl Kovář.

Daniel Toula, střelec barážového hattricku.
Jsem rád, že jsem týmu pomohl zrovna v takovém zápase, těšilo střelce Toulu

Mládežnický reprezentant je z přesunu do Edenu nadšený. "Je to skvělé být ve Slavii. Je to pro mě velká čest! Vynaložil jsem tomu velké úsilí a jsem za to moc rád," přiznal.

A těší se i na podzimní vlašimské hostování: "Mám rád nové výzvy, hráči tam jsou skvělí. Bude tam velká konkurence, na to se také těším."

Halinský je defenzivním univerzálem a může nastoupit prakticky všude. "Na hřišti se cítím nejlépe na pravém stoperu, ale určitě dokážu zahrát víc pozic. Hrál jsem i šestku, defenzivního záložníka a pravého beka, takže nemám problém střídat pozice," říká fotbalista, jehož fotbalovými vzory jsou Matthijs de Ligt a Simon Deli.

Mistrovské oslavy pražských šampionů!
Přebor: Bitva je dokonána! Šampiony jsou hráči Újezdu