Urostlý stoper Eduardo Santos, střelec Václav Jurečka, rychlonohý David Douděra a technický záložník Ewerton. Slavia ne přestupovém trhu nezahálí a je vidět, že je odhodlaná si vzít od Plzně mistrovský titul zpátky. „Byl jsem se dnes podívat po delší době v klubu. Vše podle plánu, dobrá práce Tome, Jirko a Martine,“ pochválil Tvrdík své kolegy, kterým kvůli svému zdravotnímu stavu momentálně dočasně přenechává chod klubu.

Březnová operace 

Slávistický šéf Tvrdík musel v březnu podstoupit v Praze operaci kvůli onkologickému onemocnění, které mu lékaři diagnostikovali. Přesto je s prací svých zástupců z představenstva klubu spokojený a následující ročník vidí optimistický.  „Zatím jsme získali v tomto přestupním období 44 gólů a 15 asistencí (podle transfermarketu z minulé sezony). Snad to minimálně zopakují i ve Slavii. K tomu skála do obrany. Představenstvo ví, co dělá, byť já marodím,“ napsal Tvrdík na svůj twitterový účet.

Slavia se už týden připravuje na sezonu v rakouském Aigenu, s mužstvem už trénují i dlouhodobě zraněné opory Jan Bořil, Petr Ševčík či Lukáš Masopust. Sešívaní tak jinými slovy získávají i další posily, které dlouho v Edenu nebyly k mání. 

Prvním ostrým zápasem bude pro červenobílé 2.předkolo Evropské konferenční ligy, kde se svěřenci Jindřicha Trpišovského utkají s vítězem duelu 1. předkola mezi severoirským Larne a týmem St Joseph's z Gibraltaru.