„Moc kvalitních a zkušených devítek k dispozici nemáme. Tomáš má navíc obrovské zkušenosti z předních zahraničních lig i reprezentace. Je to typ útočníka, který dokáže hrát zády k bráně a podržet míč ve vápně. I jeho výška je výhodou. Jsem rád, že hráče jako on mám v kádru k dispozici. Musím také vyzdvihnout jeho morálku a charakter. Na svém návratu pracoval usilovně a cílevědomě a od začátku sezony až do teď působil v Bohemce úplně zadarmo. I to ukazuje, že mu na Bohemce záleží a já mu věřím, že jí to oplatí na hřišti," nešetří slovy chvály a spokojenosti trenér klokanů Jaroslav Veselý.

Několikanásobný reprezentant, mistr české, ruské i polské ligy, by tak měl být připravený do nedělního šlágru Bohemians - Sparta. Klokanům se daří, na základní sestavu to možná nebude hned, ale určitě bude velikou posilou a postrachem soupeřových brankářů.

"Jsem moc rád, že to došlo až do této fáze. Domluva byla taková, že se nejdříve plně uzdravím, než podepíšu novou smlouvu. Vážím si této trpělivosti klubu a chci mu ji oplatit výkony na hřišti," vzkázal fanouškům.