Kúdela přišel do Slavie v lednu 2018 z Liberce a postupně se vypracoval v oporu mužstva trenéra Jindřicha Trpišovského. Dvaatřicetiletý stoper za Pražany odehrál 69 soutěžních utkání, vstřelil pět branek a jednu připravil.

Jaroslav Tvrdík
Fotbalová idyla? Slavia má trable na obzoru

"V první řadě jsem rád, že jsme to dohodli a můžu ve Slavii pokračovat. Strašně si toho vážím a jsem rád, že tady budu," řekl Kúdela pro klubovou televizi. "Chci být zdravý, udržet se v základu a předvádět možná ještě lepší výkony, než jsem předváděl. Uvidíme, jak se s tím poperu," doplnil.

Defenzivní univerzál v české nejvyšší soutěži celkem absolvoval 300 zápasů, dal 17 gólů a přidal pět asistencí. Před Slavií a Libercem Kúdela působil v Mladé Boleslavi, Spartě, Kladně a na Slovácku. Trojnásobný reprezentant má za sebou také krátké zahraniční angažmá v kazašském Ordabasy Šymkent.

SK Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:0
Co přinesl rekordní podzim? Nadvládu Slavie či plzeňskou rošádu

Traoré zamířil do Slavie loni v září ze Zlína. Původně na hostování, pak na přestup. Jednatřicetiletý středopolař z Pobřeží slonoviny v 53 soutěžních utkáních za "červenobílé" zaznamenal pět branek a sedm asistencí. Angažmá ve Slavii mu vyneslo i pozvánku do národního týmu, za který jako náhradník nastoupil v listopadové kvalifikaci s Nigerem.

"Jsem šťastný, že tady mohu být. Vycházím dobře se všemi v týmu i klubu. Pro mě je výborné, že jsem podepsal smlouvu na další dva roky," uvedl Traoré. "Můj osobní cíl je pořád stejný. Chci se zlepšovat a být užitečný pro tým," dodal rodák z Abidžanu, jenž v české lize dohromady odehrál 81 duelů s bilancí šest gólů a deset asistencí.

Utkání mezi Borussií Dortmund a Slavií
Slavia se vyrovnala gigantům. Ke štěstí chyběly jen body