O spojení Sparta - Ševčík se mluvilo prakticky po celou minulou sezonu. Na začátku letní přírpavy bylo vše dotaženo. "Je to kreativní hráč, který dokáže zvolit překvapivá herní řešení i ve složitých situacích, kdy je pod tlakem soupeře. S těžkými momenty se dokáže vypořádat jak přihrávkou, tak individuální akcí," přibližuje jeho přednosti sportovní šéf Sparty Tomáš Rosický.

Individuálně nejproduktivnější mladý hráč loňské sezony FORTUNA:LIGY se na nové angažmá hodně těší. "Jsem rád, že jsem se ke Spartě připojil. Je to další krok v kariéře a splněný sen. Když jsem sledoval Spartu, jak se postupně tomu titulu blíží, tak jsem viděl v týmu extrémní sílu. Jsem rád, že jsem se připojil v ten nejlepší okamžik," usmívá se.

Trenér Michal Horňák slaví se svými hráči a fanoušky postup do druhé ligy.
Žižkov mi dodal energii a jiskru, říká trenér Viktorky Michal Horňák

Ve sparťanské kabině je šéfem Ladislav Krejčí mladší, který také přišel z Brna. "Známe se. Potkali jsme se v mládeži ve Zbrojovce. Doufám, že to bude fungovat," přeje si Ševčík.

Už se tam nepotká s kapitánovým jmenovcem. Ladislav Krejčí starší odvedl ve sparťanském dresu v kariéře spoustu práce, ale bojoval s následky plicní embolie a do někdejší formy už se nedostal. 

Žižkov slaví návrat do druhé nejvyšší soutěže! Úspěšně zvládl baráž s Domažlicemi.
Podívejte se: Žižkov je znovu druholigový! Úspěšně zvládl baráž

Podívejte se na fotogalerii z předávání mistrovského poháru: