"Byl to můj velký sen, který jsem si dával na začátku sezony. Jsem rád, že se splnil. Děkuju klukům, kteří mi nacentrovali nebo hlavně, že mi přenechali míč. Jsem jim moc vděčný," rozplýval se po zápase.

Outsider vždy jede na hřiště soupeře držet co nejdéle bezbrankový stav. Teplicím se to ale vůbec nevydařilo.. Když ve 29. minutě proměnil Krejčí penaltu, ukázala světelná tabule skóre 4:1.


"Hráči asi přijeli z reprezentace dobře naladění. Všichni, kteří za reprezentace nastoupili, hráli velice dobře a přidali se k tomu samozřejmě i hráči, kteří byli tady. Takže já bych to nehodnotil jen po repre pauze. Víte sami, že hodně hráčů tady nebylo. Spíš mě těší, že za ty tři dny jsme se naladili tak, že jsme zápas začali dobře. Z mého pohledu jsem rád, že jsme po repre pauze uhráli takový výsledek," těšilo trenéra Pavla Vrbu.

AC Sparta Praha – FK Teplice 7:2 (4:1)
Góly: 3. Hložek, 13., 24. a 29 (pen.) LK37, 53. Knapík (vl.), 60. Polidar, 61. Wiesner – 21. Jukl, 81. Žitný. ŽK: Jukl. Rozhodčí: Machálek – Horák, Kubr.
Sparta: Nita – Sáček, Vitík, Čelůstka (75. Vindheim), Polidar – Wiesner, Pavelka, LK37 (66. Trávník), Dočkal (61. Karabec), Plavšić (61. Karlsson) – Hložek (66. Novotný).
Teplice: Němeček (46. Grigar) – Hyčka (38. Černý), Mazuch (38. Gabriel), Knapík, Droehnle – Mareček (85. Ljevaković), Kučera (71. Žitný) – Kodad, Jukl, Moulis – Vukadinović.