"Plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo a každý jeho člen bude mít na starost konkrétní oblast," stojí v prohlášení, které klub zveřejnil na svých webových stránkách. Martin Krob už nadále nebude generálním ředitelem, klub ale neopouští. „Martinu Krobovi patří poděkování za jeho práci, Slavii mi ve své době pomohl zachránit a postavit ji po manažerské i personální stránce. V další etapě budeme spolupracovat na strategickém směřování klubu, Martin bude působit v dozorčí radě klubu. Počítám i s další manažerskou spoluprací v rámci holdingu akcionáře Slavie,“ uvedl předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík. 

Toho v představenstvu doplňuje Tomáš Syrovátka, jenž se stal jeho novým místopředsedou a bude se starat o marketing a obchodní strategii Slavie. Pozice předsedy představenstva, kterým je Jaroslav Tvrdík, se slučuje s funkcí CEO. Plná odpovědnost za sportovní úsek a mládežnickou akademii zase padá na hlavu Jana Nezmara.

Ten už oznámil první kroky. „Chceme více než doposud prohlubovat spolupráci na různých úrovních – A týmu, juniorky a dorosteneckých kategorií. Naší ambicí je vychovávat hráče pro A tým jednotnou strategií. Proto jsem navrhl jmenování Jindřicha Trpišovského do pozice ‚hlavního trenéra klubu‘ a představenstvo to jednomyslně schválilo,“ sdělil Nezmar. 

Představenstvo má i nového člena, kterým se stal Aleš Stluka, dosavadní výkonný ředitel Sinobo Stadium, tedy slávistické fotbalové arény. Teď bude mít ve Slavii kromě chodu stadionu na starosti provozní a bezpečnostní záležitosti klubu. Naopak odvolán byl ředitel organizačně-provozního oddělení Jiří Trepeš.