"Jsem rád, že jsme se domluvili na pokračování spolupráce. A věřím, že naše společná práce s kolegy v realizačním týmu, hráči a vedením povede k úspěchu, po kterém všichni ve Spartě touží," řekl Vrba pro klubový web.

Funkcionáři Sparty na trenérském postu rozhodně nic nechtěli měnit. "Jsme přesvědčení, že pokračování spolupráce s Pavlem Vrbou je pro klub v tuto chvíli nejlepší možné řešení. Vidíme, že tým pod vedením trenéra udělal výkonnostní posun. Podpis nového kontraktu je zavazující pro všechny strany, protože všichni očekáváme sportovní úspěchy. Věřím, že společně jich dosáhneme,“ poznamenal generální ředitel klubu František Čupr.

„Prodloužení smlouvy s Pavlem Vrbou pro nás představuje přirozený krok na cestě k dosažení našich cílů. Trenér totiž ukázal, že tým dokáže dobře připravit a vyhrávat s ním. Zároveň musíme nadále vylepšovat náš herní styl a rozvíjet jednotlivé hráče. Věříme, že Pavel Vrba je tím, kdo to vše zvládne a Sparta bude získávat trofeje,“ doplnil jej sportovní ředitel Tomáš Rosický.

Vedle Vrby se dočkali prodloužení smlouvy i další členové realizačního týmu - asistenti Zdeněk Bečka s Lubošem Loučkou a trenéři brankářů Michal Špit s Martinem Ticháčkem.