Trenérské změny v tomto týmu jsou běžné a často emotivní. "Po mém příchodu do klubu to bylo těžké, trénovalo se v pár lidech, na zápasy jsme lepili sestavu. V klubu jsem už na podzim jednou skončil, ale za den bylo všechno jinak a já jsem pokračoval v práci. Teď jsem po podzimu oslovil hráče, pět jsem jich měl připravených, že by přišli. Místo toho jsem ale skončil já. S takovým jednáním, jako od pana Janouška, jsem se nikdy nesetkal. Královickým fotbalistům ale dál přeji, aby se v přeboru zachránili," vysvětloval pro web Pražského fotbalového svazu pětinásobný český šampion se Spartou a vicemistr Evropy z roku 1996 Martin Frýdek.

Královice půjdou do jara z poslední příčky, mají na kontě deset bodů, stejně jako předposlední Braník a o bod méně než dvojice Třeboradice - Dolní Chabry.

"Když jste se ptal na cíle, které v klubu mám, tak mám hned po záchraně daný úkol – hrát s týmem takový fotbal, aby to kluky bavilo. Královice jsem viděl na podzim několikrát a cítím, že je třeba vrátit hráčům radost ze hry," přibližuje náplň práce René Ollé.

"Oslovili jsme posily, teď přichází chvíle pro pana Janouška a vedení klubu, aby se povedlo je získat. Do Královic by se měli vrátit dva bývalí hráči, další už byli osloveni. Teď je třeba se pokusit ty příchody dotáhnout. A pak je třeba začít tvrdě pracovat, protože jaro v přeboru bude hodně náročné," dodává.

Podívejte se na všechny góly z posledního podzimního přeborového kola:

| Video: Youtube

Načítám tabulku ...