Rezerva Motorletu vedoucí Spoje hodně prověřilo. "Výsledek vypadá lépe než to, co se dělo na hřišti. Utkání to bylo, i díky výkonu mladíků z Jinonic, velmi těžké a konečný výsledek je pro ně až příliš krutý," uznal trenér vítězů Fabio Leggeri.

"Odehráli jsme dobrý zápas, ale domácí mají zkušený tým s vynikající formou. Klukům nemám co vytknout, je to stále dokola, snažíme se, vytvoříme si šance, které bohužel neproměníme a domácí si zkušeně na svoji příležitost počkají a udeří. Nicméně takováto utkání klukům hodně ukáží a pomohou v jejich zvykání si na dospělý fotbal," řekl kouč Motorletu B a bývalý vynikající hráč Jan Rajnoch.

Ve šlágru Dukla - Tempo padlo sedm gólů, ale na pět z nich se čekalo až do závěrečné půlhodiny. Domácí vedli, hosté v 63. minutě otočili na 1:2. Pak se ale Dukla trefila třikrát mezi 66. a 69. minutou a bylo rozhodnuto.

close Ze zápasu Dukla JM - Tempo. info Zdroj: PFS zoom_in Ze zápasu Dukla JM - Tempo. "Určitě bych první poločas rozdělil do dvou půlek. V té první jsme byli lepší my, kdy jsme trefili břevno a dali gól. Pak byl soupeř lepší na míči, aktivnější. Po zásluze vyrovnal. Ale ve druhé půli se v plné nahotě ukázalo, že jenom krása přeborové utkání nevyhrává. V tomhle jsme museli hodně zapracovat. Není to o tom, že si dáte dvacet hezkých přihrávek, ale je to o účelnosti, a tam si myslím, že jsem i za stavu 2:1 pro Tempo viděl na svém týmu odhodlání," okomentoval zápas trenér Dukly Jižní Město Josef Světlík.

Jeho kolega na lavičce Tempa Petr Vanka jej doplnil: "Výsledek je pro nás hodně krutý, protože jsme sice blbě začali a domácí nás potrestali ze standardky, ale pak jsme byli až do půle lepším týmem. Po zásluze jsme vyrovnali a měli jsme i další šance. Po přestávce jsme trefili břevno a dali gól na 2:1, měli jsme ten zápas jasně pod kontrolou. Pak to rozhodla chyba, kterou soupeř potrestal gólem na 2:2. Vzápětí po šťastném odrazu dal gól na 3:2 po náhodné trmě-vrmě. Následně to korunovali gólem roku. Takže je to ve výsledku pro nás hodně kruté a mrzí mě to. Měli jsme na to, že jsme ten zápas mohli vyhrát, místo toho nemáme ani bod."

Rozhodčí jsou často pod palbou kritiky, ale tentokrát se dočkali slov uznání. "Rád bych pochválil všechny tři rozhodčí, kteří zvládli těžký zápas naprosto s přehledem a přispěli ke kvalitě utkání," poděkoval Vanko.

close Ze zápasu Zličín - Uhříněves. info Zdroj: PFS zoom_in Ze zápasu Zličín - Uhříněves. Výsledky 9. kola

Přední Kopanina – Vyšehrad 3:1 (49. Mainolfi, 51. Spizzirri, 77. Kočí – 29. Krčmář)

Královice – ČAFC 0:4 (11. Kapraľ, 18. Bergmann, 88. Matoušek, 90+3. Vlasák)

Hostivař – Kolovraty 2:2 (25. Khornauli, 71. Kronovetr – 21. Gračko, 54. Kalenda)

Radotín – Podolí 0:3 (19. Procházka, 28. Zdobnický, 86. Podobský)

Dukla Jižní Město – Tempo 5:2 (10. Markuzi, 66. Brabenec, 67. Farkaš, 69. Trávník, 83. Bureš – 36. Klouček, 63. Havlíček)

Zličín – Uhříněves 4:0 (24. Pyšek, 26. Hák, 56. Pyšek, 91. Kohout)

Spoje – Motorlet B 4:0 (30. Baisa, 45. Košút, 54. Košút, 92. Yanakov)

Braník – Žižkov B 3:4 (6. Novotný, 16. Šebák, 68. Vybíral – 40. Šandera, 44. vl. Mařík, 71. z pen. a 90+6. z pen. Šandera)


Načítám tabulku ...