Fotbalisté Tempa by raději hráli každý víkend proti vedoucí Kopanině než proti poslednímu Braníku. Na podzim s ním doma prohráli 0:1 a teď u něj 0:2. Polovinu výher za celou sezonu tak mají Braničtí právě proti tomuto soupeři.

"To je tak, když před zápasem s posledním týmem napíšete do tipovačky, že jim dáte 6:0. Pak je realita taková, že ze dvou zápasů jsme nedali ani gól, Braník má šest bodů a pokud se podívám na bojovnost, nasazení, týmový výkon a kvalitu v zakončení, tak jsme horší než téměř sestupující tým. Bez pokory a chuti vyhrávat se nedá porazit nikdo, pak akorát vypadáme jako blbci a máme z ostudy kabát," rozčiloval se v hodnocení kouč Tempa Petr Vanko a narážel na fakt, že v tipovačce před víkendem na webu PFS věřili jeho hráč Jaroslav Klouček ve výhru 6:0.

Tempo TV: Petr Vanko a Vojtěch Hampapa hodnotí zápas: 

| Video: Youtube

Na straně domácích panovala pochopitelně radost. "Musím být spokojený jak s výsledkem, tak se způsobem hry, jakým jsme k výhře došli. Nehráli jsme kdovíjak líbivý fotbal, ale účelný. Všichni hráči si spolehlivě plnili svoje úkoly a hráli zodpovědně. Byli jsme si samozřejmě vědomi síly soupeře, a proto jsme se soustředili na defenzivu a současně jsme chtěli hrozit z brejků. Obojí se nám podařilo a Tempo, které nás možná trochu i podcenilo, podruhé v sezoně porážíme," usmíval se kouč Petr Hejduk.

Do smíchu mu ale není při pohledu na tabulku. Braník je stále poslední a na příčku, která umožňuje bojovat o záchranu v přeboru alespoň v baráži, ztrácí šest bodů čtyři kola před koncem. "Může nás jen mrzet, že jsme s podobným zaujetím neodehráli jiná utkání, ve kterých jsme poztráceli hodně bodů a kvůli tomu jsme v tabulce tam, kde jsme," mínil Hejduk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...