"Hrálo se divácky velmi zajímavé utkání. Myslím si, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili. Samozřejmě Viktorka má takovou kvalitu, že se objevovaly pasáže, kdy jsme měli hluchá místa, ale měli jsme tentokrát více štěstí než minulý týden. Klíčový byl gól na 1:3, kdy jsme tahali za kratší konec, ale tato branka vývoj druhého poločasu naprosto otočila a pohodlně jsme pak dokráčeli za výhrou. Pro nás nesmírně cenné tři body s kvalitním soupeřem," pochvaloval si kouč přeborových lídrů Petr Vanko.

Ve 22. minutě neproměnil žižkovský Štrombach penaltu:

Zdroj: Deník/Michal Káva

Už v páté minutě poslal hosty do vedení Hampapa. Žižkovští mohli srovnat, ale Štrombach neproměnil penaltu. Tempu pak zařídil dvoubrankový náskok Sedlář, těsně před odchodem do šaten dostali domácí další penaltovou možnost a tentokrát úspěšně, zodpovědnost na sebe vzal kapitán Bazal.

Prohlédněte si gólový sestřih zápasu z YouTube kanálu Tempo TV:

Zdroj: Youtube

Odpor žižkovských mladíků definitivně zlomil třetí gól v jejich síti, který dal v 60. minutě Pytlíček, na konečných 1:4 pečetil deset minut před koncem Klouček.

"Narazili jsme na soupeře, na kterém je vidět výborná dlouhodobá koncepční práce. Pokud takovému soupeři chcete konkurovat, musíte se vyvarovat individuálních chyb. Těch jsme bohužel v zápase nasekali několik, a to nás stálo lepší výsledek," uznal kouč Žižkova B Jiří Brunclík.

Poslechněte si hodnocení trenéra Tempa Petra Vanka a brankáře Ondřeje Filipa:

Zdroj: Youtube

Výbornou formu potvrdil Vyšehrad. Ve šlágru kola vyhrál 3:2 na hřišti Střešovic, z posledních šesti zápasů vybojoval šestnáct bodů z osmnácti možných a je aktuálně třetí. Šemíci se mohou spoléhat na pravidelný gólový přísun Jiřího Heřmana. Ten se trefil dvakrát a celkem má na kontě už 15 tref.

"Maximální spokojenost se třemi body. V začátku zápasu jsme již tradičně promarnili několik vyložených šancí a tím také možnost brzy vést 3:0. Stále platí, že na gól se hodně nadřeme. Domácí mohli vyrovnat na 2:2 z penalty, kterou ale neproměnili, v tom jsme měli štěstí. Přesto jsme podle mého mínění vyhráli zaslouženě. Škoda jen dvou lacino inkasovaných branek, jimiž zbytečně destruujeme vlastní práci a výkon. Tím chci říct, že jsme mohli dovést utkání k vítěznému konci v mnohem větší pohodě a s vyšším rozdílem branek," těšilo vyšehradského kouče Jaroslava Klímu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...