41

Hned dva týmy pražského přeboru posbíraly během podzimní části 41 bodů. Jedná se o Duklu Jižní Město a Újezd Praha 4. Obě tato mužstva zvítězila třináctkrát, dvakrát remizovala a zapsala jen jedinou porážku. Ve vzájemném souboji se tito rivalové o body podělili po bezbrankové remíze. Újezd pouze ve druhém kole podlehl Královicím 1:2 a jihoměstská Dukla v šestém kole nestačila na béčko žižkovské Viktorky. Prohrála 2:7.

11

Tolik bodů dělí první dva týmy a béčko Admiry Praha, které je na třetím místě. Admira vyhrála na podzim devětkrát, k čemuž přidala tři remízy a čtyři porážky.

2

Pouhé dva body zvládl za šestnáct utkání posbírat Újezd nad Lesy. Díky remízám 5:5 s Třeboradicemi a 2:2 s Podolím není klub z východu Prahy na nule. Jako jediné mužstvo bez zapsaného vítězství je Újezd nad Lesy na úplném dně tabulky a na předposlední Uhelné sklady Praha ztrácí bodů pět.

Újezd Praha 4 na závěr podzimu rozstřílel na svém hřišti Přední Kopaninu 8:0!
Přebor zatáhl podzimní oponu. Újezd deklasoval Kopaninu

69

Tolik branek zvládla Dukla Jižní Město za podzim nastřílet. Žádný jiný tým nedal gólů více. Dukla v průměru střílela 4,3 gólu za zápas a díky svému střeleckému apetitu je na průběžném prvním místě. Má totiž lepší rozdíl vstřelených a obdržených gólů než Újezd Praha 4, který se prosadil „pouze“ 48x. I tak se jedná o druhý nejlepší střelecký počin v soutěži.

14

Pouhých 14 branek inkasovala třetí Admira B, která se stala nejlépe bránícím celkem v soutěži. Kobyliský celek inkasoval od Újezdu čtyři góly při porážce 3:4 a s Jižním Městem padl 2:3, jinak ale pouze jednou obdržel víc než jednu branku. Hned osmkrát naopak fotbalisté Admiry udrželi čisté konto. Dvanáct zápasů odchytal za Admiru Martin Jungr, třikrát byl v akci Jan Šrámek a v posledním kole dostal šanci teprve osmnáctiletý Patrik Matěka

-51

Tak vypadá celkový rozdíl skóre v případě Újezdu nad Lesy. Poslední celek tabulky se prosadil jen 17x a sám inkasoval hned 68 gólů. V obou statistikách není v soutěži horší mužstvo.

19

Tolik gólů vstřelil během podzimní části nejlepší kanonýr soutěže Ondřej Kotlík z Jižního Města. Na tento střelecký počin stačilo bývalému hráči Opavy zasáhnout pouze do třinácti zápasů. Druhý nejlepší střelec Ivan Merta ze Zličína za ním zaostal o šest branek a odehrál o jedno utkání více.

Ani na patnáctý pokus se fotbalisté Újezdu nad Lesy nedočkali vítězství. Tentokrát doma podlehli Motorletu B a v polovině sezony jsou poslední.
Přebor je v polovině. Na čele tabulky i jejím dnu nic nového

3

Hned tři další hráči dosáhli na jedenáct vstřelených gólů. Konkrétně se jednalo o Josefa Marka z Královic, Michala Gračka z Kolovrat a Vojtěcha Šafránka z Uhelných skladů. Zatímco u prvních dvou borců se jedná o hráče z první poloviny tabulky, Šafránek dosáhl na takto skvělá čísla v dresu předposledního celku.

10

Rovnou deset žlutých karet stihl za podzim posbírat nejtrestanější hráč soutěže Vojtěch Brabenec z Jižního Města. Čtyřiadvacetiletý hráč vyfasoval tolik žlutých napomenutí během patnácti zápasů. Rozhodně ale potvrdil, že se nejedná jen o fotbalistu, který tvrdí muziku. Vedle deseti žlutých karet zvládl nastřílet i devět branek!

26

Tolik hráčů nedohrálo zápas kvůli červené kartě. Žádný z fotbalistů nebyl trestán během podzimní části vícekrát než jednou. Co se týče týmových statistik, nejvíce červených trestů posbíralo Podolí a Újezd nad Lesy. Hned čtyři hráči z obou těchto týmů vyfasovali od rozhodčích rudý kartonek.