"První poločas nabídl vyrovnaný souboj se zaslouženým remízovým stavem. Druhý poločas začal pro nás hororově, když po necelé čtvrthodině dvakrát inkasujeme. Navíc se při první brance zranil stoper Brož a druhou jsme inkasovali, jak je pro nás letos tradicí, po neubráněné standardní situaci," řekl k utkání kouč Podolí Petr Majer.

"Po následném prostřídání se to zvedlo, ožili jsme a výsledkem bylo otočení výsledku v náš prospěch. Tím jsme dosáhli na letošní první vítězství, za což jsme všichni velmi rádi," dodal.

Pro Třeboradice to byla hodně krutá prohra. Po bezbrankovém poločase se dostaly do dvoubrankového vedení, ale v závěrečné půlhodiny čtyřikrát inkasovaly.

"Šedesát minut z naší strany dobrá hra a troufnu si říct, že jsme byli lepším týmem. Soupeř hrál dlouhé nakopávané míče, na tuto jeho hru jsme byli připraveni. Vedeme 2:0 a pro mě nepochopitelné, co dokážeme s průběhem utkání vyrobit. Brzy po naší druhé brance si necháme vstřelit kontaktní gól a soupeře pustíme do hry. Pak následují další jejich standardní situace a je z toho výsledkový obrat. Jednou bych si chtěl proti nám zahrát jako soupeř. Jsme úplně někde jinde, než jsme chtěli být," kroutil hlavou trenér Jan Novák.

Díky tříbodovému zisku opustilo Podolí poslední příčku přeborové tabulky, na tu naopak klesl Braník, který má stejně bodů jako patnácté Dolní Chabry.

Podívejte se na všechny góly minulého přeborového kola:

| Video: Youtube

Další poměrně překvapivý výsledek se urodil na Přední Kopanině, která podlehla Vyšehradu 1:3. "Nevyrovnali jsme se soupeři bojovností a agresivitou, takže jsme si sedli tvrdě na zadek, a v tom je fotbal spravedlivý," uznal trenér Daniel Vott.

První příčku si pojistilo Tempo výhrou 4:0 na hřišti Dukly Jižní Město, která se v této sezoně hodně trápí. "O výsledku rozhodl už povedený první poločas, který jsme jasně vyhráli. Kromě gólů jsme měli ještě další šance a domácí jsme kromě jedné hlavičky do ničeho nepustili. Druhý poločas už se trochu vyrovnal, ale Dukla gól naděje dát nedokázala, a naopak my jsme z brejku rozhodli. Výhry si vážíme, protože ze hřiště Dukly se body nevozí lehce," poznamenal kouč Tempa Petr Vanko.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...