Na její opačné straně se komplikuje situace Braníku, který padl doma s Dolními Chabry a na vyhnutí se přímému sestupu mu momentálně chybí osm bodů. Na předposlední příčku se díky domácí prohře s Královicemi propadlo Podolí.

Vysokou výhru vedoucí Přední Kopaniny dirigoval v Kolovratech čtyřgólový Vojtěch Ptáček, který navíc na dva góly přihrál spoluhráčům.

"Na Kolovraty jsme se pečlivě připravovali, protože jsme věděli o jejich síle, což dokazuje jejich postavení v tabulce. Věděli jsme, že naše ofenzivní hra je lepší než domácích a průběh utkání tomu dal stoprocentně za pravdu. Po poločasovém vedení 2:0 se nám gólově vydařil i úvod druhého a od stavu 3:0 jsme měli zápas zcela plně ve své režii, i když jsme domácím umožnili vstřelit tři branky, z toho jednu jsme si dali sami, tak našich sedm vstřelených hovoří celkem jasně, a to jich mohlo být i více," těšilo kouče Daniela Votta.

Alespoň bod v páté minutě nastavení zajistil Vyšehradu nejlepší kanonýr přeboru Tomáš Heřman. Čafce tak utekly cenné tři body v úplném závěru.

„Odehráli jsme po herní stránce výborné utkání. Máme mladý tým, a od našich hráčů to bylo nejen herně, ale i v osobních soubojích velmi dobré a nebojácné. Dali jsme si ale bohužel polovlastní gól, opět nedali penaltu a opět přišli o vyloučeného hráče,“ hledal příčiny nezdaru vyšehradský kouč Jaroslav Klíma.

"Vypracovali jsme si čtyři až pět vyložených gólových šancí, a z tohoto pohledu je remíza zasloužená. Na druhé straně jsme také mohli inkasovat druhý gól, protože ve druhé půli jsme hráli na velké riziko a vabank,“ dodal.

„ Bohužel i přes početní výhodu jsme se ve druhém poločase nechali od domácích zatlačit.. Remízu bych před utkáním bral, ale po jeho průběhu je to pro nás málo,“ mínil po utkání manažer ČAFC Miroslav Kaliba.

Kompletní ohlasy trenérů ze všech zápasů najdete na webu PFS.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...